Yahoo España Búsqueda web

Search results

  1. Hace 5 días · Autor: Instagram/ kuba.blaszczykowski screen Jakub Błaszczykowski o Jurgenie Kloppie. Niemiecki trener rozpoczął pracę na Anfield 8 października 2015 roku.

  2. Hace 3 días · 2 Jakub Błaszczykowski 2 Kamil Grosicki 1 7 giocatori. Portogallo. 7 Cristiano Ronaldo 5 Luís Figo 4 João Moutinho 4 Nani. Highlights EURO 2004: riflettori su Luís Figo. Repubblica d'Irlanda.

  3. Hace 6 días · Błyskawiczny, ze sprytnymi nogami i wysokim piłkarskim IQ, Jakub Błaszczykowski jest jednym z najwybitniejszych polskich zawodników współczesnej epoki. Po świetnych wynikach w swojej ojczyźnie w Wiśle Kraków, Błaszczykowski został przeniesiony do Borussii Dortmund i naprawdę zaczął zdobywać sławę w całej Europie.

  4. Hace 3 días · Wówczas podopieczni Jurgena Kloppa przegrali na Wembley z Bayernem Monachium, a w składzie Borussii znajdowali się trzej Polacy - Jakub Błaszczykowski, Łukasz Piszczek oraz Lewandowski. Ten ostatni grał w Dortmundzie w latach 2010-2014 i właśnie jako piłkarz BVB stał się gwiazdą światowego formatu.

  5. 19 de may. de 2024 · Jeden z moich ulubionych polskich piłkarzy. Na bramce Wojtek Szczęsny.

  6. Hace 3 días · Kamil Glik przez lata stanowił o sile defensywy reprezentacji Polski. Wystąpił na pięciu międzynarodowych imprezach, w tym na mistrzostwach świata w Rosji. Nie pojawił się jednak w ...

  7. Hace 6 días · Kuba nie potrafi przegrywać, ale tak już mają zwycięzcy. Jürgen Klopp o finale Ligi Mistrzów 2012/2013 i reakcji Błaszczykowskiego, ... Błaszczykowski jest w produkcji człowiekiem z krwi i kości. Poznajemy człowieka rodziny, dobrego piłkarza i osobę, która czasem dużo przeżywa.