1. 16 de abr. de 2024 · Jan Oblak je bil znova premagan, Borussia pa v skupnem izidu povedla s 3:2. V 49. minuti je bil izid v seštevku znova poravnan. Mario Hermoso je streljal z glavo po podaji iz kota, žoga je zadela Matsa Hummelsa in končala v mreži. Le petnajst minut pozneje so bili Madridčani znova v prednosti.

2. Hace 5 días · Jan Oblak, portero del Atlético de Madrid, admitió, tras la derrota por 2-0 contra el Alavés, que su equipo está "en una dinámica fea, mala y fatal", remarcó que su conjunto no ha hecho ...

3. 11 de abr. de 2024 · 1. Oznake. Atletico Madrid Borussia Dortmund Jan Oblak vrhunci tekme. Preporučuje ContentExchange. Na prvi tekmi četrtfinala lige prvakov je Jan Oblak s svojim Atletico Madridom z 2:1 premagal nemško Borussio iz Dortmunda.

4. Hace 4 días · Según la lista de los sueldos en el club colchonero, Jan Oblak se está ganando unos 20,8 millones de euros por temporada. El principal problema es que su contrato está firmado hasta el 2028, lo cual resta pagar unos 83 kilos. Un dineral para un guardameta que ya no está en su punto y ni siquiera está rindiendo al 50% de su mejor versión.

5. 17 de abr. de 2024 · Fanii, împărțiți după prestația lui Jan Oblak. După partida de la Dortmund și ratarea calificării în semifinalele competiției, fanii lui Atletico Madrid au pornit o dezbatere crâncenă pe rețelele de socializare despre prestația portarului sloven.

6. 10 de abr. de 2024 · Jan Oblak je z Atleticom v Madridu gostil Borussio iz Dortmunda in zmagal z 2:1. Po izvrstnem prvem polčasu so Atleti vodili z 2:0. V drugem polčasu je BVB znižal na 1:2. Na drugi tekmi je Barcelona v prvem polčasu povedla, a je PSG na začetku drugega v treh minutah naredil preobrat (2:1). Drama se je nadaljevala – nov preobrat in ...

7. 10 de abr. de 2024 · V 87. je moral Oblak spet posredovati ob močnem strelu Jamieja Bynoeja Gittensa, žogo je z zadnjimi močmi usmeril v prečko in v kot. V sodnikovem dodatku pa je prav v zadnji akciji Julian Brandt po strelu z glavo Oblaka že premagal, a je žoga zadela stičišče prečke in vratnice. V torek dve poslastici, a brez zmagovalca