1. Hace 5 días · Jani Atanasov was one of the key man for Cracovia in their 1:3 away to leaders Jagiellonia. Atanasov played the whole match and set the final score with a goal in the 49 th minute. This was Atanasov’s fourth goal in Poland this season. Atanasov’s goal (at: 3:47)

2. Hace 6 días · Patryk Makuch poradził sobie z obrońcami Jagiellonii, z linii końcowej zagrał płasko, a Jani Atanasov strzałem z bliska tylko dopełnił formalności. Choć Jagiellonia utrzymywała się przy piłce, nie stwarzała sytuacji bramkowych; brakowało pomysłu, jak poradzić sobie z defensywą gości, widać było, że niektórym graczom brakuje sił.

3. Hace 5 días · Nonetheless, later Cracovia Kraków found the way to reverse the scoreline scoring 3 consecutive goals with Michal Rakoczy (22′), Arttu Hoskonen (25′) and Jani Atanasov (49′). Jagiellonia Białystok was truly better in terms of ball possession (71%).

4. Hace 6 días · Екипа. 14.04.2024 / 17:12. СПОДЕЛИ: Share. Tweet. Македонскиот интернационалец Јани Атанасов и неговата Краковија стигнаа до големи три бода во 28. коло од полското првенство откако на гостински терен кај лидерот на табелата Јагиелона славеа со 1-3.

5. Hace 6 días · Patryk Makuch poradził sobie z obrońcami Jagiellonii, z linii końcowej zagrał płasko, a Jani Atanasov strzałem z bliska tylko dopełnił formalności. Cracovia po tej akcji prowadziła 3:1. Choć Jagiellonia utrzymywała się przy piłce, nie stwarzała sytuacji bramkowych; brakowało pomysłu, ...

6. Hace 6 días · Odstawił od gry Eneo Bitriego i Karola Knapa – weszli do „11” Virgil Ghita i Jani Atanasov. Kroczek nie zmieniał ustawienia, zostawił trzech stoperów i dwóch wahadłowych. Do protokołu zawodów...

7. Hace 6 días · Jani Atanasov strzela bramkę na 3:1 dla Cracovii!!! 49' Fantastyczna interwencja Sebastiana Madejskiego! Mógł być remis! 48' Jagiellonia ponownie jak pierwszą część meczu rozpoczęła od ataków, jednak teraz przegrywa i gra w osłabieniu. 46' Rozpoczynamy drugą połowę meczu!