1. 30 de mar. de 2024 · Jani Atanasov – 27 meczów, 4 goli i 2 ostatnie podania; Karol Knap – 26 spotkań, 4 bramki i 3 asysty; Takuto Oshima – 27 występów, jedno trafienie i 2 ostatnie podania; Cała wymieniona czwórka to główni rozgrywający drużyny z Krakowa.

2. 24 de mar. de 2024 · Jani Atanasov produžio je danas ugovor s Hajdukom za još jednu godinu, odnosno do ljeta 2023. godine. Dvadesetdvogodišnji veznjak na Poljud je stigao u rujnu 2020. godine te je od tada nastupio za Hajduk u 47 službenih utakmica te pri tom postigao četiri pogotka uz dvije asistencije.

3. Hace 5 días · Po przerwie był bezbłędny, a jego koledzy zdobyli gola już w 49. min, gdy Jani Atanasov sfinalizował składną akcję. Jagiellonia przegrała dopiero drugi mecz u siebie w tym sezonie.

4. Hace 5 días · Jani Atanasov strzela bramkę na 3:1 dla Cracovii!!! 49' Fantastyczna interwencja Sebastiana Madejskiego! Mógł być remis! 48' Jagiellonia ponownie jak pierwszą część meczu rozpoczęła od ataków, jednak teraz przegrywa i gra w osłabieniu. 46' Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

5. 22 de mar. de 2024 · Северна Македония - Молдова, 16:30 / 22.03.2024, петък, Приятелски , на живо по: Diema Sport 2

6. Hace 5 días · Patryk Makuch poradził sobie z obrońcami Jagiellonii, z linii końcowej zagrał płasko, a Jani Atanasov strzałem z bliska tylko dopełnił formalności. Choć Jagiellonia utrzymywała się przy piłce, nie stwarzała sytuacji bramkowych; brakowało pomysłu, jak poradzić sobie z defensywą gości, widać było, że niektórym graczom brakuje sił.