1. Hace 3 días · Jani Atanasov was in Cracovia’s starting lineup and played until the 64 th minute. Poland, Ekstraklasa, Piast – Warta Poznan 2:0 Tihomir Kostadinov played important role in Piast’s victory over Warta. Kostadinov was in Piasts’s starting 11 and assisted to Wilczek in the 43 rd minute for his team’s first goal.

2. Hace 4 días · Nisko ustawiona Cracovia pierwszy raz groźniej zaatakowała na przełomie 23. i 24. minuty, kiedy strzał z pola karnego Benjamina Kallmana został zablokowany, a z dalszej odległości Jani Atanasov nie trafił w bramkę.

3. Hace 4 días · Lech Poznań po raz kolejny w tym sezonie nie skorzystał z potknięcia lidera. I chociaż punkt zdobyty w bezbramkowym remisie z Cracovią dał mu pozycję wicelidera PKO Ekstraklasy, to ten remis dla zespołu i kibiców Kolejorza jest porażką. W Lechu Poznań wszystko zmienia się ostatnio jak w kalejdoskopie.

4. Hace 4 días · Obrońców i bramkarza Kolejorza dwukrotnie mocno postraszył Benjamin Kallman, a Jani Atanasov mocno i minimalnie niecelnie huknął zza pola karnego. Filip Marchwiński z Lecha od małego "ustawiał" sędziów. Chciał wygrać dla dziadka W przerwie doszło do bardzo wzruszającej sceny.

5. Hace 4 días · Jani Atanasov oddał niecelny strzał sprzed pola karnego, a w 36. minucie Cracovia wyprowadziła szybki atak. Wtedy Patryk Makuch zagrał świetną piłkę do Benjamina Kallmana, ale Fin uderzył ...

6. Hace 4 días · Cracovia: Lukas Hrosso - Kamil Glik, Andreas Skovgaard, Virgil Ghita - Otar Kakabadze, Patryk Sokołowski, Jani Atanasov (64. Mikkel Maigaard), David Kristjan Olafsson - Patryk Makuch, Benjamin Kallman, Michał Rakoczy (64. Karol Knap). Żółte kartki: Mikael Ishak - Otar Kakabadze, Lukas Hrosso.

7. Hace 4 días · Lech Poznan 0 - 0 Cracovia Krakow on Poland Ekstraklasa (28/04). Post match report, and results, odds, lineups, stats, H2H & more.