1. 13 de may. de 2024 · Na Letné se Jaromír Blažek královsky bavil. Gólmani uzmuli sobotní derby Sparta - Slavia (0:0) pro sebe. V prvním poločase terorizoval střelce Jindřich Staněk. „Brankáře pro EURO máme,“ má jasno sparťanská gólmanská legenda. Po pauze přišly silné momenty Petera Vindahla. „Pro Spartu je to ten pravej, protože chytá, když je to potřeba,“ vypichuje Blažek ...

2. Hace 3 días · Historicky čtvrtý T-Mobile zápas splněných snů se odehraje v epet ARENĚ v sobotu 1. června od 15:00. Utkání se hraje tradičním systémem na 2x45 minut pod vedením licencovaných rozhodčích. Střídat se však bude hokejovým způsobem. Základní sestavu určují oba kapitáni, tedy Tomáš Poštulka a Jaromír Blažek.

3. 3 de may. de 2024 · 06. 05. 2024 / Speciály / Jan Blažek. „Naděje neumírá. Nikdy.“ Reportáž z humanitární cesty na Ukrajinu. Ukrajina stále krvácí, útoky na ni neustávají, mír je v nedohlednu. Naštěstí nepolevuje ani ochota Čechů pomáhat. Co se pořizuje za peníze přispěvatelů sbírky Paměti národa? A hlavně – jak se pomoc do válkou zmítané země dopravuje? 03. 05.

4. Hace 8 horas · Specialisté (2017) - seriál: Recenze, Hodnocení, Zajímavosti, Videa, Galerie, Data uvedení, Diskuze, Filmotéka a další...

5. Hace 6 días · Hokejový fenomén Jaromír Jágr se za svou kariéru objevil po boku několika slavných žen. Nyní už ale několik let randí s o 23 let mladší modelkou Dominikou Branišovou, s níž se seznámil v pražském hudebním klubu, kde pracovala jako manažerka.

6. Hace 6 días · aktualizováno • 20:27. Společnost Empresa Media, která stojí za TV Barrandov, mění majitele. Nově ji ovládá podnikatel Jan Čermák. Původní majitel Jaromír Soukup ale popírá, že by mu svůj podíl prodal.

7. Hace 4 días · ČTK. U Nejvyššího soudu padlo rozhodnutí o stížnosti, kterou podal ministr spravedlnosti Pavel Blažek z ODS ve prospěch dvou advokátů.