1. Hace 1 día · Derby bylo soubojem gólmanů. Vindahl i Staněk předvedli několik parádních zákroků. „Oba byli top class. Je paradoxní, že v takovém zápase gól nepadl, když bylo několik šancí na obou stranách,“ kroutil hlavou slávistický kouč Jindřich Trpišovský.

2. Hace 1 día · Když přicházel Jindřich Staněk z Plzně do Slavie, řada fanoušků si klepala na čelo. Přicházel po zápase v reprezentaci, kde nepředvedl nic zázračného. Byl kritizovaný za hru nohama a rozehrávku. Jeho instinkt na brankové čáře ale ukazuje, jak moc se tito fandové mýlili.

3. Hace 1 día · Ve vyrovnaném úvodním poločase se několika skvělými zákroky blýskl gólman Jindřich Staněk, na jehož působivý výkon ale nenavázali sešívaní útočníci. Ráz střetnutí změnil v 63. minutě po dvou žlutých kartách vyloučený Lukáš Haraslín, ani přes početní převahu však slávisté nedokázali vyzrát na výborného Petera Vindahla.

4. Hace 1 día · A nutno říct, že úplně zbytečnému. „Přilétl tam hrozně agresivně, v tom prostoru to vůbec nic neřešilo. A při vědomí toho, že už mám žlutou kartu, je to samozřejmě nesmysl,“ míní Požár. Hlavními hrdiny byli oba brankáři – v prvním poločase Jindřich Staněk, ve druhém Peter Vindahl. „Spartu zachránil ...

5. Hace 1 día · Oba týmy si vytvořily několik slibných šancí. V první poločase měla více brankových příležitostí Sparta. Slávistický gólman Jindřich Staněk ale všechny pokusy letenských zlikvidoval. MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Fotbalové derby, hokej, a navíc Rammstein. Pražskou policii čeká hektická sobota

6. Hace 1 día · Očekávané derby ve Skupině o titul gól nenabídlo, Sparta remizovala se Slavií 0:0 a je zase o kus blíž obhajobě mistrovského titulu. Letenští mají na svého rivala čtyřbodový náskok, do konce sezony zbývají tři utkání. Oba týmy dnes podrželi brankáři, Peter Vindahl a Jindřich Staněk předvedli několik důležitých zákroků. V 63. minutě byl po druhé žluté ...

7. Hace 1 día · Brankář Slavie Staněk musel hned několikrát fantasticky zasáhnout, když vychytal střely Kuchty, Wiesnera, Ryneše i hlavičku Kuchty. Každá z těchto šancí mohla skončit gólem. Jindřich Staněk opět ukázal, proč ho Slavia kupovala. Nebýt jeho, utkání by mělo zcela jiný průběh.