1. 6 de may. de 2024 · 25:18. Sportski magazin. Jusuf Gazibegović sa Sturmom u lovu na titulu | Sportski magazin. Desni bek Sturma i reprezentativac Bosne i Hercegovine predvodi klub iz Graza prema prvom naslovu prvaka nakon 13 godina. Pročitajte više. 06 May 2024. Izvor: Al Jazeera.

2. 20 de may. de 2024 · Jusuf Gazibegović: Ovo je bio jedan od mojih najvećih snova. Jusuf Gazibegović (24) je osvojio duplu krunu sa austrijskom Sturmom. Sturm je nedavno podigao trofej Kupa Austrije, a u nedjelju je u zadnjem kolu austrijske Bundeslige slavio protiv Austrije iz Klagenfurta sa 2:0 te osvojio četvrtu titulu u historiji.

3. 19 de may. de 2024 · Bosanskohercegovački reprezentativac Jusuf Gazibegović je iznenađujuće osvojio titulu prvaka Austrije sa svojim Šturmom i to pobijedivši Austriju Klagenfurt u posljednjem kolu rezultatom 2:0. Sastavu iz Graza je odgovarala pobjeda u današnjem susretu kako bi bez obzira na rezultat Salzburga u meču sa LASK-om osvojili četvrtu ...

4. 12 de may. de 2024 · Whatsapp. Foto: Sturm Graz. LASK i Sturm su u Linzu u duelu pretposljednjeg kola austrijske Bundeslige odigrali 2:2. Naš Jusuf Gazibegović (24) je igrao do 85. minute za Sturm. Bh. reprezentativac je ove sezone odigrao 46 susreta u svim takmičenjima, zabio dva gola i sedam puta asistirao.

5. 1 de may. de 2024 · Podijeli : Sturm Graz. Reprezentativac Bosne i Hercegovine osvojio je trofej Kupa Austrije sa Strumom iz Graza. Titulu je Sturm osigurao u Klagenfurtu, gdje su Gazibegović i društvo savladali Rapid Beč sa 2:1. Seidl je doveo bečkim sastav do vodstva u 43. minutu.

6. 19 de may. de 2024 · Jusuf Gazibegović Sturm Graz. Prekinuta je dugogodišnja dominacija Salzbruga u Austriji. Sturm je danas postao prvak. U posljednjem, 32. kolu austrijske Bundeslige, odlučivalo se o prvaku. Sturm je morao slaviti, to je i uradio i postao prvak ove zemlje. Protivnik Sturma u Grazu bila je Austria Klagenfurt. Krajnji rezultat glasio je 2:0.

7. 1 de may. de 2024 · Radiosarajevo.ba. Link je kopiran. Foto: Screenshot/Instagram / Jusuf Gazibegović pozira sa ljiljanima. Jusuf Gazibegović, bh. reprezentativac, i fudbaler Sturm Graza pobjedio je u finalu kupa Rapid s rezultatom 2:1, i tako osvojio Kup Austrije. Sturm Graz je ostvario senzacionalnu pobjedu nad Rapidom preokretom u drugom poluvremenu.