1. Hace 17 horas · Co więcej, był to mecz z wieloma polskimi akcentami. Po stronie gospodarzy wystąpili od pierwszej minuty bramkarz Łukasz Skorupski oraz pomocnik Kacper Kozłowski. Bologna prowadziła z Juventusem już 3:0, a asystę na swoim koncie zanotował wspomniany Kozłowski, jedna z nadziei na przyszłość dna polskiego futbolu.

2. Hace 1 día · Przez długi czas utrzymywał się korzystny wynik dla Warty. Jednak w 61 minucie Kacper Trojak został ukarany drugą żółtą kartką i w rezultacie czerwoną. ... Hubert Kozłowski - Łukasz Burczyk, Michał Dyrda (75' Miłosz Nowak), Paweł Krzos (8' Dawid Kukuryk), Klaudiusz Kułaga, Rafał Nowak, Kamil Sitko, ...

3. Hace 17 horas · 1d. Atlanta Braves vs Chicago Cubs live match 21 May 2024 Watch Online. This strike, coupled with Guardiola's claim that Silva is the Premier League's outstanding player, puts the understated Portuguese in the spotlight. When we went to five a back, we looked more solid at the end of the game and the clean sheet is a massive bonus for us.

4. Hace 1 día · Wersja skrócona listy (tylko ci co zagrali) - http://ranking.go.art.pl/kyudan/20240520_s.htm Wersja historyczna listy - http://ranking.go.art.pl/kyudan/20240520_h ...