1. Hace 2 días · Vieraiden Kai Meriluoto oli koko ottelun penkillä. Voitolla Warta kasvatti neljän pisteen eron putoamisviivaan. Benjamin Källmanin ja Arttu Hoskosen Cracovia puolestaan taipui Puszcza Niepolomicen vieraana maalein 0–1 – suomalaiskaksikko sai vastuuta koko pelin.

2. Hace 3 días · Leandro, 42, Kai Meriluoto. Udostępnij. Poprzednie wpisy. Termin meczu z Pogonią Szczecin 23/04/2024. Zobacz. Start Wola Mielecka klubem partnerskim Stali 22/04/2024. Zobacz. Konferencja prasowa po meczu z Wartą Poznań 22/04/2024. Zobacz. Warta Poznań – PGE FKS Stal Mielec [skrót]

3. Hace 2 días · Helsingin Jalkapalloklubi (lit. 'Helsinki's Football Club '), commonly known as HJK Helsinki (Swedish: HJK Helsingfors), or simply as HJK (Finnish pronunciation; hoo-jii-koo), is a Finnish football club based in Helsinki.The club competes in Veikkausliiga, the top division of the Finnish football league system.Founded in 1907, the club has spent most of its history in the top tier of Finnish ...

4. Hace 3 días · Kai Meriluoto: 42 {number} {name} gol w minucie {goal} penalty in a minute {penalty} żółta kartka w minucie {yellowCard} czerowna kartka w minucie {redCard} blue card in a minute {blueCard} rzut karny w minucie {penaltyKick} gol po karnym w minucie {penaltyKickGoal} brak gola po karnym w minucie {penaltyKickMiss} zmiana w minucie ...

5. Hace 4 días · Kai Meriluoto Attacker. Related News. Prison FCI Dublin, Dubbed ‘Rape Club,’ to Shut Down: Bureau of Prisons; How to watch Magnolia vs Phoenix on 26-1-2024; odds and live stream channels; Unveiling Charlotte Tilbury Beauty Trends: A Revolution in the Cosmetics Industry;

6. Hace 4 días · Stal Mielec wygra i Kai Meriluoto strzeli gola 60178075 niedostępne Kai Meriluoto pierwszy strzeli gola , Powyżej 2.5 goli i Powyżej 10.5 rzuty rożne 60024066

7. Hace 3 días · Siatkówka. Warta Poznań – PGE FKS Stal Mielec. Goli siedem, punktów zero. 18:57, 22.04.2024PCAktualizacja: 20:59, 22.04.2024. Czy Biało-Niebiescy wreszcie wygrali z poznańską Wartą na wyjeździe, odczarowali Grodzisk Wielkopolski i praktycznie zamknęli temat utrzymania się w elicie? Nie!