1. Hace 1 día · Piast Gliwice – ŁKS Łódź 4:0 (0-0) Michael Ameyaw 48′, Kamil Wilczek 73′, Jorge Felix 76′, 88′. W meczu otwierającym zmagania w 32. kolejce PKO BP Ekstraklasy, Piast Gliwice pewnie ograł spadkowicza - ŁKS Łódź. Oznacza to, że zespół Aleksandara Vukovicia oficjalnie utrzymał się na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce.

2. Hace 1 día · Nie widziało tego 231 kibiców ŁKS, którzy wcześniej opuścili stadion. Czwartego gola zdobył Felix z linii pola karnego, przy biernej postawie łódzkiej defensywy. Hiszpan ustalił w ten sposób wynik spotkania. Piast Gliwice - ŁKS Łódź 4:0 (0:0) Bramki: Michael Ameyaw 48, Kamil Wilczek 73, Jorge Felix 77, Jorge Felix 88.

3. Hace 1 día · Tihomir Kostadinov), Jorge Felix - Kamil Wilczek (73. Serhij Krykun). ŁKS Łódź: Aleksander Bobek - Kamil Dankowski, Rahil Mammadov, Levent Gulen, Piotr Głowacki (69. Riza Durmisi) - Kay Tejan, Michał Mokrzycki, Dani Ramirez (89. Thiago Ceijas), Engjell Hoti (69.

4. Hace 1 día · Rozgryzać defensywę rywala próbował Kamil Wilczek, który miał najlepsze szanse na otwarcie wyniku. ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: to musiało boleć! Młody kibic zatrzymany przez policję

5. Hace 1 día · W miarę upływu czasu coraz częściej gra przenosiła się w okolice pola karnego ŁKS. W 26. minucie Kamil Wilczek był blisko przejęcia piłki po zbyt słabym podaniu Rahila Mammadova do własnego bramkarza, chwilę potem strzał głową Michaela Ameyaw obronił Aleksander Bobek, wyczerpując tym samym limit emocji przed przerwą.

6. Hace 1 día · Ta sytuacja rozjuszyła trenera Piasta, Aleksandara Vukovicia, który i tak był już mocno poddenerwowany początkiem meczu w wykonaniu swoich podopiecznych. W 26. minucie dobrą okazję miał Piast. Kamil Wilczek był centymetry od odebrania piłki bramkarzowi ŁKS-u, ale ostatecznie ten zdołał skutecznie interweniować w tej sytuacji.

7. Hace 1 día · Piast próbował szybko powiększyć przewagę, ale musiał poczekać do 73. minuty. Wówczas Ameyaw uderzył z dystansu, Aleksander Bobek tylko odbił piłkę i Kamil Wilczek, czyhający na takie okazje, trafił do siatki w drugim spotkaniu z rzędu. W 76. minucie gola na 3:0 strzelił Jorge Felix.