Yahoo España Búsqueda web

  1. 4.440 resultados de búsqueda aproximadamente

  1. 28 de ago. de 1997 · Fecha de nacimiento: 28/08/1997 Lugar de nacimiento: Fier Edad: 25 Altura: 1,74 m Nacionalidad: Albania Posición: Medio campo - Mediocentro Pie: derecho Agente: Niagara Sports Company Club actual: RCD Espanyol Fichado: 22/09/2020 Contrato hasta: 30/06/2024 Proveedor: adidas Redes sociales:

  2. 28 de ago. de 1997 · Date of birth: Aug 28, 1997 Place of birth: Fier Age: 25 Height: 1,74 m Citizenship: Albania Position: midfield - Central Midfield Foot: right Player agent: Niagara Sports Company Current club: RCD Espanyol Barcelona Joined: Sep 22, 2020 Contract expires: Jun 30, 2024 Outfitter: adidas Social-Media:

  3. 28 de ago. de 1997 · Latest on Espanyol midfielder Keidi Bare including news, stats, videos, highlights and more on ESPN

  4. 22 de mar. de 2023 · Kuqezinjtë do të nisin kualifikueset e Euro 2024 më 27 mars në transfertë kundër Polonisë. Kjo do të jetë ndeshja debutuese për trajnerin Silvinjo i cili është gati për të ndalur Lewandowskin me shokë. Por kuqezinjtë kanë disa mungesa të rëndësishme si Berat Gjimshiti, Ardian Ismajli, Kastriot Dermaku, Adrian Bajrami, Keidi Bare dhe Armando Broja.

  5. 22 de mar. de 2023 · Në mesfushë jashtë është Keidi Bare, që nuk është rikuperuar akoma, ndërsa përpara, Silvinjo do të nisë këtë fushatë kualifikuese pa Armando Brojën. SHPËRNDAJE tweet Artikulli paraprak Inter arkëton 117 milionë euro: hapet rruga për Lukakun e ri ARTIKUJ TË NGJASHËM MË SHUMË NGA AUTORI KRYESORE

  6. 22 de mar. de 2023 · “@joanalbertmf Uiiiiii... No saben que es. La lesio de Keidi tmb lhan amagat. Era més greu del que volien que semblés i no van fitxar un jugador extra”

  7. 22 de mar. de 2023 · Përveç mungesës së Armando Brojës, Berat Gjimshitit, Keidi Bares dhe Ardian Ismajlit, të cilët janë pika të rëndësishm­e për ekipin kombëtar dhe nuk do të jenë të gatshëm për ndeshjen me Poloninë, dy futbollist­ë që duhet të bëjnë diferencën për shkak të moshës së tyre, por edhe pse luajnë për dy klube të Serisë A, janë Nedim Bajrami dhe Kristjan Asllani.