1. 55.400 resultados de búsqueda aproximadamente

1. 8 de ene. de 2023 · Кирил Десподов за препятствията и върховете във футбола и живота - bTV Media Group - bTV Предавания и сериали Филми Новини На живо Програма За bTV En За предаването Водещ Новини Коментар Време за отговори Роуминг В главната роля Видео Класация на зрителите Последвай ни Кирил Десподов за препятствията и върховете във футбола и живота

2. 28 de ene. de 2023 · ⚽ 🏃 ‍ Kiril Despodov scores for 2:1 against Dinamo (Tbilisi) #Ludogorets #DinamoTbilisi #LudogoretsDinamoTbilisi Translate Tweet 4:03 PM · Jan 28, 2023 ·

3. 8 de ene. de 2023 · Футболист номер 1 на България Кирил Десподов даде обширно интервю пред колегите от bTV. В него атакуващият футболист на Лудогорец говори по най-различни теми, а сред въпросите бяха и кой е най-важният му гол, както и какво мисли за прякора Космонавта. "Един от най-важните ми голове е срещу Македония.

4. 8 de ene. de 2023 · Играчът на Лудогорец Кирил Десподов даде откровенно интервю за футбола и живота пред bTV и предаването "120 минути". "Много неща съм спортувал, но футболът ме влечеше най-много. На 11 години отидох в Ловеч. Бяхме заедно с брат ми. Тежко беше, защото бяхме 80 човека на етаж с две бани. Аз бях най-малък и винаги се къпех със студена вода.

5. 26 de ene. de 2023 · News about Ludogorets Razgrad's Kiril Despodov on Sports Mole with the latest player news, biographical information, pictures and more. : people kiril despodov MX23RW : Thursday, January 26 12:57:50 SL

6. 25 de ene. de 2023 · Нападателят на Лудогорец Кирил Десподов заяви, че всички в отбора трябва да са доволни от постигнатата победа с 3:2 срещу сръбския гранд Цървена звезда. „Аз мисля, че трябва да сме доволни всички. Победихме един отбор, който е доказан в Европа. Първото полувреме започна прекрасно ,вкарахме три гола, изпуснахме още два.

7. 25 de ene. de 2023 · Нападателят на Лудогорец Кирил Десподов говори след победата на разградчани над Цървена звезда с 3:2. Ето какво каза той: "Аз мисля, че трябва да сме доволни всички. Победихме един отбор, който е доказан в Европа. Първото полувреме започна прекрасно ,вкарахме три гола, изпуснахме още два.