Yahoo España Búsqueda web

  1. 26.800 resultados de búsqueda aproximadamente

  1. 20 de mar. de 2023 · Kristjan Asllani (Albania) Polonia-Albania, 27.03.2023 – Qualificazioni Euro 2024 | Varsavia Valentín Carboni, Lautaro Martínez (Argentina) Argentina-Panama, 24.03.2023 – Amichevole | Buenos Aires Argentina-Curaçao, 28.03.2023 – Amichevole | Santiago del Estero Romelu Lukaku (Belgio) Svezia-Belgio, 24.03.2023 – Qualificazioni Euro 2024 | Solna

  2. 20 de mar. de 2023 · Kristjan Asllani (Albania) Polonia-Albania, 27.03.2023 – Qualificazioni Euro 2024 | Varsavia. Valentín Carboni, Lautaro Martínez (Argentina)

  3. 20 de mar. de 2023 · Kristjan Asllani (Albania) Valentin Carboni (Argentina) Lautaro Martinez (Argentina) Marcelo Brozovic (Croazia) Milan Skriniar (Slovacchia) Hakan Calhanoglu (Turchia) Romelu Lukaku (Belgio) Edin Dzeko (Bosnia) Raoul Bellanova (Italia U21) 7/20 JUVENTUS Gleison Bremer (Brasile) Leonardo Bonucci (Italia) Leandro Paredes (Argentina)

  4. 20 de mar. de 2023 · Kristjan Asllani (Albania) Polonia-Albania, 27.03.2023 – Qualificazioni Euro 2024 | Varsavia Valentín Carboni, Lautaro Martínez (Argentina) Argentina-Panama, 24.03.2023 – Amichevole | Buenos Aires Argentina-Curaçao, 28.03.2023 – Amichevole | Santiago del Estero

  5. 20 de mar. de 2023 · Some promising talents are coming through the Albanian youth systems with the likes of Armando Broja (21) at Chelsea, Kristjan Asllani (21) at Inter Milan and Marash Kumbulla (23) at Roma.

  6. 20 de mar. de 2023 · “@_E_C_U_R_B Ciao Bruce volevo sapere ma si hanno notizie di Kristjan Asllani? Si sono perse completamente le tracce, secondo te si scopa tutta la stirpe di Inzaghi per non giocare manco 1 minuto da non ricordo quando?”

  7. 20 de mar. de 2023 · Disa prej tyre ishin fytyra të njohura si Myrto Uzuni, tashmë një realitet i vlerësuar edhe në Spanjë, por edhe të rinj me perspektivë si Kristjan Asllani dhe Marash Kumbulla, që po tentojnë të harrojnë ndeshjet e pakta në ekipet e tyre në Romë dhe Milano.