1. Hace 2 días · Mai évfordulókHírt küldök be. Podcast. 1 perce. „Nem azért fizetnek egy játékosért 70 milliót, hogy a kispadon ücsörögjön” (videó) A fiatalon hatalmas tehetségként indult Németh Krisztián csak 18 éves volt, amikor a Liverpool leigazolta, s bár a magyar támadó nem tudott gyökeret ereszteni a Vörösöknél, máig jó ...

2. Hace 2 días · A 37-szeres válogatott Németh Krisztián A látható légió podcast hetedik adásának vendége volt, az adás keretében pedig több dologról is szót ejtett, többek között felidézte életének azon időszakát, amikor ő maga is a Liverpoolban játszott, ezzel összefüggésben pedig Szoboszlai Dominik kapcsán is megosztotta gondolatait.

3. 18 de abr. de 2024 · 2024.04.18. 12:53. Németh Krisztián parádés megoldásainak Bognár István (balra) és Nemanja Antonov is örül (Fotó: Török Attila) Megosztás. Címkék. MTK Budapest Németh Krisztián NB I. Ismét remek formában Németh Krisztián: az MTK Budapest támadója ragyogó gólpasszt adott Debrecenben és legutóbb a DVTK ellen is. „Miért nem rúgok gólokat?

4. 4 de abr. de 2024 · Krisztián Németh was born on Jan. 5, 1989. He is currently 31 years old and plays as a Striker for Columbus Crew SC in United States. His overall rating in FIFA 21 is 69 with a potential of 69. Németh has got a 3-star skillmoves rating. He prefers to shoot with his right foot. His workrates are Medium / Low.

5. 6 de abr. de 2024 · A 37. percben Németh Krisztián egy újabb labdavesztés után meghintáztatta a fél védelmet, lövése azonban nem talált utat a kapuba. A DVSC az első 10 perc harciassága után úgy tűnt, semmilyen taktikai fölényt nem tud kialakítani, sőt, nagyon taktika se látszott ki a hazaiak játékából.

6. 13 de abr. de 2024 · Információim szerint több méter mélyen fúródott a repülőgép a földbe, ami azt jelzi, hogy órási sebességgel zuhant – mondta Németh Krisztián. A rendőrség büntetőeljárás keretében vizsgálja a baleset körülményeit. Kapcsolódó tartalom. Halálos légibaleset: A földbe csapódott egy kisrepülő Ráckeresztúr mellett. halálos áldozatkékfényrepülőgép.

7. 21 de abr. de 2024 · Németh Krisztián: „Meg nem adott góljaim vannak"; Kata Mihály: „Akár ötödikek is lehetünk" – MTK-s értékelések az Újpest elleni siker után A korábbi válogatott csatár fejese előtt a kezére pattant a labda, ezért a játékvezető visszavonta a gólt, de az MTK így is győzött az Újpest ellen, s a csapatkapitány szerint előkelő helyen is végezhetnek az idény végén.