1. Hace 3 días · Krzysztof Piątek latem ubiegłego roku trafił do Basaksehiru w celu odbudowania się po niedanych przygodach w Hercie Berlin, Fiorentinie czy Salernitanie. Polski napastnik z tureckim klubem...

2. Hace 3 días · Krzysztof Piątek znów będzie miał okazję, by zaprezentować się w europejskich rozgrywkach. Piłkarze Istanbulu Basaksehir mieli powody do radości po wygranej 1:0 z Sivassporem.

3. Hace 3 días · Najnowsze informacje. 22:16 Krzysztof Piątek z szansą na debiut w głównej fazie europejskich pucharów [OFICJALNIE] ; 22:02 Mocna wiadomość Bartosza Salamona do kibiców Lecha Poznań ; 21:43 Bayer Leverkusen nie zwalnia tempa. Śrubuje oszałamiający rekord [WIDEO] 21:27 Deportivo La Coruña świętuje, ale na spokojnie ; 21:22 Paryż żegna Kyliana Mbappé.

4. Hace 2 días · Krzysztof Piątek (İstanbul Basaksehir) - 77 minut w wygranym 1:0 meczu z Sivassporem Karol Świderski (Hellas Verona) - gol, od 62 minuty w przegranym 1:2 meczu z Torino.

5. Hace 19 horas · Probierz, który we wrześniu ubiegłego roku zastąpił na stanowisku Fernando Santosa powołał Milika tylko na pierwsze zgrupowanie reprezentacji pod swoim kierunkiem. Później już na niego nie stawiał. Ani w ostatnich meczach kadry w 2023 r., ani w marcowych barażach o Euro 2024. Wywiad z Michałem Probierzem.

6. Hace 19 horas · Są w tym gronie: Piotr Zieliński, Krzysztof Piątek, Adam Buksa, Sebastian Szymański, Jakub Moder, Damian Szymański, Bartosz Slisz, Bartosz Salamon, Tymoteusz Puchacz, Jakub Kiwior czy Bartosz Bereszyński. Od 2023 roku Puchar Tymbarku oraz jego uczestnicy są oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski.

7. Hace 19 horas · Krzysztof Zanussi niedawno przeszedł operację mózgu. Słynny reżyser po wyjściu ze szpitala nagrał specjalny film. Podzielił się z fanami nowymi informacjami dotyczącymi stanu jego zdrowia. 85-latek wspomniał, że ma kłopoty. Udowodnił jednak, że w trudnym czasie nie traci poczucia humoru. Krzysztof Zanussi.