1. Hace 4 días · In the words of Kwadwo Asamoah, the technical lead of Juventus Academy Ghana and former Juventus and Black Stars midfielder, “We are thrilled to be able to support local talent and foster a culture of excellence in Ghanaian football. Kelvin Quashie is just the beginning, ...

2. Hace 17 horas · 12 turo santrauka: „TransINVEST“ – „Kauno Žalgiris“ (2024-05-02) Atsikvėpė. „Panevėžys“ penktose namų rungtynėse įsirašė į savo sąskaitą pirmąją pergalę. Po Kwadwo Asamoah įvarčio panevėžiečiai 1:0 nugalėjo Marijampolės „Sūduvą“. Tiesa, čempionai yra iškovoję vos dvi – mažiausiai tarp visų ...

3. Hace 1 día · L'esterno ghanese Kwadwo Asamoah è emerso come il vincitore della partita dell'FK Panevezys nella combattuta vittoria per 1-0 sul Suduva nella TOPsport A League lituana giovedì sera. Asamoah ha iniziato la partita e ha giocato per 65 minuti, avendo un impatto significativo allo stadio Marijampolė.

4. Hace 17 horas · Home » Ghana Business News » Sat 04th May, 2024 » All Regional Games to unearth Ghanaian talents without bias – Asamoah Gyan

5. Hace 1 día · Pirmajame kėlinyje pavojingiau atakavo šeimininkai, bet įvartį pelnyti jiems pavyko tik 59 min., kai Ernesto Veliulio smūgį atrėmė Giedrius Zenkevičius, bet atšokusį kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Kwadwo Asamoah.

6. Hace 17 horas · Po Kwadwo Asamoah įvarčio panevėžiečiai 1:0 nugalėjo „Sūduvą“. Tiesa, čempionai yra iškovoję vos dvi pergales – mažiausiai tarp visų pirmenybių ekipų. Penkios ekipos yra laimėjusios po tris sykius. Keitimai.

7. Hace 2 días · 59-ąją minutę panevėžiečiai rezultatą persvėrė į savo pusę, kai Ernesto Veliulio smūgį atrėmė G. Zenkevičius, o atšokusį kamuolį į vartų tinklą pasiuntė K. Asamoah. Po Andrijos Karvackio pražangos baudos aikštelėje įvartį 83-iąją minutę nuo 11 metrų atžymos pelnyti galėjo Stevas Lawsonas, tačiau pastarasis kamuolį pasiuntė virš vartų.