1. Hace 1 día · The Netherlands women's national football team ( Dutch: Nederlands vrouwenvoetbalelftal) represents the Netherlands in international women's football, and is directed by the Royal Dutch Football Association (KNVB), which is a member of UEFA and FIFA . In 1971, the team played the first women's international football match recognized by FIFA ...

2. Hace 1 día · Řím - Fotbalisté Boloni ztratili proti Juventusu tříbrankový náskok a souboj o třetí místo v italské lize skončil po divokém průběhu remízou 3:3. Turínský klub se prosadil třikrát až v závěru zápasu, navíc během pouhých devíti minut. Kolo před koncem Serie A tak Boloňa uhájila třetí příčku, dnešní rival má nadále stejně bodů.

3. Hace 1 día · Fotbalisté Boloni ztratili proti Juventusu tříbrankový náskok a souboj o třetí místo v italské lize skončil po divokém průběhu remízou 3:3. Turínský klub se prosadil třikrát až v závěru zápasu, navíc během pouhých devíti minut. Kolo před koncem Serie A tak Boloňa uhájila třetí příčku, dnešní rival má nadále stejně bodů.

4. Hace 1 día · Fotbalisté Boloni ztratili proti Juventusu tříbrankový náskok a souboj o třetí místo v italské lize skončili po divokém průběhu remízou 3:3. Turínský klub se prosadil třikrát až v závěru zápasu, navíc během pouhých devíti minut. Kolo před koncem Serie A tak Boloňa uhájila třetí příčku, dnešní rival má nadále stejně bodů.

5. Hace 1 día · Jak si vedli Češi v zahraničí: čeští fotbalisté slavili double i postup do pohárů. V pořadí 13. dílem zakončíme v sezoně 2023/24 seriál Češi v zahraničí. Důvodem je dohrání anglické Premier League a německé Bundesligy, kde máme hned několik zástupců. Přečtěte si, jak se o víkendu dařilo Čechům nejen v ...

6. Hace 1 día · Řím - Fotbalisté Boloni ztratili proti Juventusu tříbrankový náskok a souboj o třetí místo v italské lize skončil po divokém průběhu remízou 3:3. ... Stíhací jízdu zahájil v 76. minutě osmou brankou v sezoně Federico Chiesa, následoval přesný přímý kop Arkadiusze Milika a rána Kenana Yildize.

7. Hace 1 día · Finsko vs Dánsko je zápas o postup ze skupiny A. Finové si svou cestu do čtvrtfinále výrazně zkomplikovali prohrou s Rakouskem, a tak případná prohra proti Dánům může znamenat vypadnutí v základní skupině. To samozřejmě zohledňují kurzy, když na vítězství modrobílých je vypsán kurz 1.19. Duel se odehraje v pondělí 20. května ve 20:20.