1. 25 de abr. de 2024 · 2024.04.25 08:44. A Ferencváros labdarúgócsapatát két éve erősítő Pászka Lóránd a következő idényben maradna a klubnál, s a Dejan Sztankoviccsal való kapcsolatáról is beszélt a szekelyhon.ro-nak adott interjújában.

2. 11 de may. de 2024 · A múlt heti, egészen gyalázatos idegenbeli produkció után most sokáig döntetlenre állt a találkozó, ám a második félidőben a Diósgyőr kiharcolta a győzelmet, a mindent eldöntő 2. gólt a hajrában vitték be a miskolciak. Nem múltak el még a viharok a múlt heti, szégyenletes újpesti szereplés után, amikor is a DVTK ...

3. 25 de abr. de 2024 · A bajnokságban mindössze hat mérkőzés, ezeken 222 perc jutott ebben a szezonban a Ferencváros balhátvédjének, Pászka Lórándnak, aki összesen 12 tétmeccset játszhatott a zöld-fehéreknél a mostani idényben.

4. 24 de abr. de 2024 · A Ferencváros mellőzött magyar játékosa elárulta, melyik csapattal tárgyalt - nb1.hu. 2024.04.24. 20:00 Szerző: Nagy Benjámin. Ferencváros Pászka Lóránd. Mindenképp maradna viszont a zöld-fehéreknél, megküzdene a helyéért. Pászka Lóránd ebben a szezonban mindössze 12 tétmeccsen kapott szerepet a Ferencvárosban és 531 percet játszott.

5. 12 de may. de 2024 · DVTK legyőzte a Fradit, nagyon kellett ez a múlt heti 7:0-s vereség után. Az első játékrészben a zöld-fehérek előtt adódtak nagyobb lehetőségek, de a kapuba nem sikerült betalálni egyik csapatnak sem. A második játékrészben a hazaiak kétszer is bevették a Fradi kapuját és 2–0-ás győzelmet arattak.

6. Hace 2 días · Ferencvárosi Torna Club, commonly known as Ferencváros ( Hungarian: [ˈfɛrɛnt͡svaːroʃ] ), Fradi, FTC is a Hungarian professional football club based in Ferencváros, Budapest, that competes in the Nemzeti Bajnokság I, the top flight of Hungarian football. Ferencváros was founded in 1899 by Ferenc Springer and a group of local residents ...

7. 12 de may. de 2024 · 2024. máj 12., vasárnap, 13.00. Pászka: „Ez figyelmeztető jel nekünk” Szerző: Peti, Kategória: Hírek. Címkék: DVTK, labdarúgás, Pászka. 50 hozzászólás. Lórit kérdezték a tegnapi vereség után. Pászka Lóránd. Nyerni érkeztünk Diósgyőrbe, de a kihagyott helyzeteink miatt kikaptunk. Ez figyelmeztető jel nekünk.