Yahoo España Búsqueda web

Search results

  1. 13 de abr. de 2024 · vllaznia - laÇi | d2 |, stadiumi "loro boriçi", shkodër, 13 prill 2024 / ora 18:00, vllaznia - laÇi13 prill 2024 / ora 18:00abissnet superiorejava 31loro boriÇishkoder

  2. Hace 16 horas · “Abissnet Superiore” për vajza do të rikthehet këtë fundjavë, pas shkëputjes disa ditore për shkak të angazhimit të futbollisteve me ekipet Kombëtare A dhe U-19 në kompeticionet europiane. Sfida e parë e javës së 16-të është Skënderbeu – Kinostudio. Kjo ndeshje do të zhvillohet të shtunën në Korçë, në orën 13:00. Në të njëjtën ditë […]

  3. Hace 16 horas · Rikthehet në stërvitje, por sulmuesi kryesor mban “pezull” formacionin e Dinamos. Dinamo pas barazimit me Kukësit ka kthyer vëmendjen te dueli me Erzenin. “Blutë” prej ditësh zhvillojnë përgatitjet për këtë sfidë që do të luhet ditën e dielë në orën 18:00 në “Air AAlbania”.

  4. 13 de abr. de 2024 · Football Soccer Match Vllaznia Shkodër vs Laci Result and Live Scores Details. Results Service. Free betting tips, Match Previews and Predictions, Head to Head ... Vllaznia Shkodër vs Laci: starts on the day 2024-04-13 at 17:00 GMT time at Stadiumi Loro Boriçi, Shkodër for the Albania Superliga.

  5. Hace 16 horas · Vllaznia - Laçi, kjo është ndeshja e javës së 31-të në Superligë që luhet nesër në 18:00 në "Loro Boriçi" të Shkodrës. Para ndeshjes për mediet foli trajneri i vendasve, Qatip Osmani. Shqiptari nga Maqedonia e Veriut i ka idetë e qarta për suksesin, me shpresën për dy vendet e para në tabelë dhe zonën "Final 4" të sigurt.

  6. Hace 16 horas · “Me Kukësin ndeshje e vështirë”, Erbim Fagu: Kemi objektiv “Final – Four”, por kemi një ngërç psikologjik

  7. Hace 16 horas · Për Sylvinhon është një ditë e veçantë. Në fakt jo vetmë për të, por për të gjithë tifozët shqiptarë, pasi timonieri i kombëtares tonë feston 50-vjetorin e tij të lindjes.