1. 20 de abr. de 2024 · V sobotnom dueli 29. kola triumfovali futbalisti Sparty Praha nad Baníkom Ostrava 4:3, víťazný štvrtý gól zaznamenal slovenský legionár Lukáš Haraslín krátko po príchode na trávnik. Upravil ním na 4:1, hostia v závere ešte súboj zdramatizovali.

2. 21 de abr. de 2024 · Lukáš Haraslín v drese Sparty Praha. Vo včerajšom dueli 29. kola triumfovali v ofenzívnej prestrelke nad Baníkom Ostrava 4:3. Víťazný štvrtý gól zaznamenal slovenský legionár Lukáš Haraslín krátko po príchode na trávnik. Upravil ním na 4:1. Za jeho výkon ho chválili aj české médiá.

3. Hace 2 días · Lukáš Haraslín (born 26 May 1996) is a Slovak footballer who plays as a left winger for Czech club Sparta Praha. In the game FC 24, his overall rating is 78.

4. 20 de abr. de 2024 · Futbalisti Sparty Praha si upevnili post lídra v českej lige. V sobotnom dueli 29. kola triumfovali nad Baníkom Ostrava 4:3, víťazný štvrtý gól zaznamenal slovenský legionár Lukáš Haraslín krátko po príchode na trávnik.

5. Hace 4 días · Lukáš Haraslín v neděli vstřelil vítězný gól Sparty na půdě Slovácka. Slovenský křídelník pravidelně střílí obstřelem na zadní tyč, tentokrát to ale změnil a překvapil gólmana Fryštáka. Po zápase přiznal, že to tak plánoval. Sparta v neděli sehrála duel na Slovácku v rámci prvního kola nadstavby.

6. 20 de abr. de 2024 · Slovenský futbalista Lukáš Haraslín sa postaral o víťazný gól v sobotňajšom zápase 29. kola Fortuna Ligy medzi Spartou Praha a Baníkom Ostrava (4:3). 27-ročný krídelník sa presadil v 63. minúte druhého polčasu po krásnej strele.

7. 20 de abr. de 2024 · Sparta Praha ve šlágru 29. kola Fortuna ligy porazil ostravský Baník 4:3. Vskutku nádherný a zároveň vítězný gól vstřelil Lukáš Haraslín, jehož trefa rozhodně může aspirovat na cenu gólu roku. Letenští berou ze zápasu s Baníkem velmi důležité tři body.