1. 20 de jun. de 2022 · Luka Elsner 1 ル・アーヴル 監督 リーグ・アン Appointed: 2022/06/20 契約満了日: 2025/06/30

2. 13 de mar. de 2023 · Luka Elsner se je porazu izognil tudi na gostovanju pri četrtouvrščenemu francoskemu drugoligašu in niz neporaženosti podaljšal na neverjetnih 25 tekem.. Edini poraz je v drugem prvenstvenem krogu zdaj že daljnega 6. avgusta lani doživel v gosteh pri Valenciennesu, od katerega je zdaj minilo že 219 dni.

3. 1 de feb. de 2023 · Luka Elsner struggled in the past few seasons in Belgian football, but since taking charge of the team this season, they have only conceded seven goals in 19 games. This club sits nine points clear at the top of the league, although six of their 12 wins this season have only been by one goal.

4. Luka Elsner (ur. 2 sierpnia 1982 w Lublanie) – słoweński piłkarz grający na pozycji obrońcy i trener piłkarski. Lata młodości i edukacja. Piłkę nożną zaczął trenować w OGC Nice w wieku 8–9 lat. Później zaczął trenować karate, jednak po roku zrezygnował. We ...

5. Slovenski strokovnjak Luka Elsner se je od francoskega pokalnega tekmovanja poslovil v osmini finala, v katerem je bilo gostovanje pri Strasbourgu previsoka ovira za njegov Le Havre.. Domačini so do prvega vodstva prišli v 21. minuti, ko je mrežo zatresel Dilane Bakwa, a je že devet minut kasneje stanje na semaforju poravnal Andre Ayew, ki je zadel po asistenci Samuela Grandsirja.

6. Esta página mostra o perfil do treinador Luka Elsner. Ele será listado como um jogador entre outras, as estações de autocarro e suas estações. São exibidos as suas estações como treinador e as estações como jogador.

7. 13 de jul. de 2023 · Luka Elsner je s svojimi varovanci iz moštva les ciel et marine (nebeško in morsko modri) v teh dneh na pripravah na Bledu in v Lescah. Z Elsnerjem smo se pogovarjali o ciljih Le Havra po vrnitvi med francosko elito, o fenomenu PSG v Franciji in tudi o slovenskem prvenstvu in slovenski reprezentanci v boju za euro 2024.