1. Hace 1 día · Hrvatski reprezentativac Luka Ivanušec za Feyenoord je zaigrao od 67. minute. Prvak PSV je skupio 91 bod, drugi Feyenoord 84, dok je treći završio Twente koji će igrati kvalifikacije za Ligu prvaka. U zadnjem kolu Twente je obranio treću poziciju od četvrtog AZ Alkmaara nakon gostujuće 2-1 pobjede kod Zwollea.

5. Hace 1 día · U zadnjem kolu Feyenoord je kao domaćin svladao Excelsior 4-0 golovima Traunera, Lingra, Hancka i Geertruide. Hrvatski reprezentativac Luka Ivanušec za Feyenoord je zaigrao od 67. minute. Prvak PSV je skupio 91 bod, drugi Feyenoord 84, dok je treći završio Twente koji će igrati kvalifikacije za Ligu prvaka.

6. Hace 1 día · Hrvatski reprezentativac Luka Ivanušec za Feyenoord je igrao od 67. minute. Lijepa Ana je kćerka slavnog sportaša i plod burne afere: Čuveni otac nije ju želio priznati. Autor:K.I. Nedjelja, 19. svibnja 2024. u 17:44. ZADNJE VIJESTI DOBRA REAKCIJA.

7. Hace 1 día · フェイエノールトvsエクセルシオール 試合記録. 【オランダ・エールディビジ第34節】 (スタディオン・フェイエノールト)フェイエノールト 4-0 ...