1. Hace 1 día · Gostujućem timu nije uspeo da pomogne ni Luka Jović, koji se na terenu našao kao rezervista umesto Ismaela Benasera u 40. minutu. Već tada je Milan mogao da pojača napad, jer je Roma bila oslabljena isključivanjem Zekija Čelika, koji je zbog grubog starta dobio crveni karton po isteku pola sata igre.

2. Hace 1 día · Uzalud je što je već u 31. minutu direktan crveni karton dobio Zeki Čelik zbog preoštrog starta, kao i što je nekoliko trenutaka posle toga ušao na teren Luka Jović i igrao do kraja. Međutim, nije vredelo. Sve što su gosti uradili bio je utešni pogodak preko Gabije u samom finišu, ali tada je bilo gotovo za bilo šta.

3. Hace 1 día · Luka Jović je kročio na teren s klupe u 40. minutu, zamenivši Benasera. Ipak, sve što je Milan na oproštaju od Evrope uspeo da učini je da ublaži ppraz, golom Gabije u finišu. Slavila se danima istorijska titula u Leverkuzenu. Međutim, čudesna ekipa Ćabija Alonsa nije dozvolila poraz u Londonu u 44. utakmici sezone.

4. Hace 1 día · Milan: Mike Maignan, Theo Hernandez, Fikayo Tomori, Matteo Gabbia, Davide Calabria (Tijani Reijnders 46), Ismaël Bennacer (Luka Jović 40), Yunus Dimoara Musah (Alessandro Florenzi 69), Ruben Loftus-Cheek (Samuel Chimerenka Chukwueze 46), Christian Pulisic (Noah Okafor 69), Rafael Leao, Olivier Giroud

5. Hace 1 día · Mile Svilar počinje meč protiv Milana između stativa gola "vučice".. Dušan Tadić je starter za Fenerbahče protiv Olimpijakosa.. Luka Jović se nalazi na klupi Milana, baš kao i Andrija i ...

6. Hace 1 día · Luka Jović jе igrao od 40. minuta. Marsеlj jе u rеvanšu savladao Bеnfiku 1:0 i onda na pеnalе prošao mеđu čеtiri najbolja. U polufinalu sе sastaju Marsеlj - Atalanta i Roma - Lеvеrkuzеn. Mеčеvi su na programu 2. i 9. aprila.

7. Hace 1 día · FUDBALERI Rome bili su bolji od Milana u četvrtfinalu Lige Evrope i ukupnim rezultatom 3:1 uspeli su da se plasiraju među četiri najbolje ekipe ovog takmičenja. FOTO: Tanjug/AP 'Vučica' je pobedila i u revanšu sa 2:1 i uz trijumf na 'San Siru' (1:0) eliminisala velikog rivala iz Evrope. To znači da Luka Jović neće igrati