1. 18 de abr. de 2024 · Tanda penaltis Manchester City-Real Madrid: Rüdiger derriba el muro del Etihad

2. Luka Modrić igrao je za Real Madrid do 86. minute. u važnoj gostujućoj 1:0 pobjedi kod Mallorce. Jedini pogodak postigao ... 13.04.2024., 21:27 . KORAK BLIŽE TITULI Real upisao četvrtu uzastopnu prvenstvenu pobjedu: Modrić odigrao gotovo cijelu utakmicu.

3. Hace 1 día · Luka Modrić - živa inspiracija! Ne samo čarobnjak s loptom, već i primer svima, pa i pravi putokaz mladima - kako se trči i zalaže na terenu sa 39 godina. Istina, lako mu je da pokaže svežinu i svu snagu tokom 20 i kusur minuta koliko je proveo na terenu, ali šta kažete na izgled dresa u kojem je okončao meč Real Madrid - Bajern 2:1?!

4. 13 de abr. de 2024 · Hrvatski kapetan Luka Modrić dobio je šansu od prve minute, a nakon sat vremena igre priredio je veliku gol-šansu za Brahima. Nakon duplog pasa s Joseulom, Modrić je dodao u sredinu kaznenog prostora za natrčalog Brahima koji je samo trebao gurnuti loptu u mrežu, no ovaj se neobjašnjivo spetljao. Kako je Modrić kreirao veliku šansu za ...

1 de may. de 2024 · Hrvatski nogometaš Luka Modrić (38) osvojio je četvrti naslov prvaka Španije s Real Madridom nakon što je prethodno slavio u sezonama 2016./17., 2019./20. i 2021./22 te se još jednom upisao u historijske knjige Kraljevskog kluba. 1 dan. 54 261. Zagarantovana minutaža.

6. Hace 2 días · 루카 모드리치(크로아티아어: Luka Modrić, 크로아티아어 발음: [lûːka mǒːdrit͡ɕ], 1985년 9월 9일~)는 크로아티아의 축구 선수이다. 스페인 리그인 라리가의 레알 마드리드 소속이며, 크로아티아 국가대표팀의 현 주장이다. 모드리치는 주로 중앙 미드필더 역할을 수행하지만, 공격형 미드필더나 수비형 ...

7. Hace 1 día · U 85. minutu susreta gosti su vodili 1:0 i imali su rezultat koji ih vodi na Vembli, ali i kontranapad kojim su mogli da reše sve dileme. Real je imao korner koji je Modrić izveo, izgubili su loptu njegovi saigrači i sevnula je kontra Bajerna iz koje se izrodila sjajna situacija za mladog nemačkog reprezentativca Aleksandra Pavlovića.