1. 26 resultados de búsqueda aproximadamente

1. 31/10/2022 · Najbolju šansu na utakmici Tuzla City - Željezničar propustio je realizovati Dženis Beganović i to nakon tačno pola sata igre. Semir Štilić je izveo slobodnjak sa lijeve strane, a udarac napadača Željezničara je fenomenalno zaustavio Malcolm Barcola.

2. Malcolm Barcola, Bradley Barcola (brother) Sadou Boukari, Razak Boukari (son) Pierre-Antoine Dossevi, Thomas Dossevi (son), Mathieu Dossevi (son) Mani Ougadja, Mani Sapol (brother) Rafiou Moutairou, Bachirou Salou (half-brother) Yao Mawuko Sènaya, Yao Junior Sènaya (brother), Marvin Senaya (son)

3. 26/10/2022 · Malcolm Barcola nevjerovatnom odbranom spriječio čist gol Zrinjskog. Premijer liga BiH 26/10/2022 u 17:13 h. Otvori galeriju. Fantastična intervencija Barcole. Zrinjski je u 6. minuti imao veliku priliku da dođe do vodstva.

4. 31/10/2022 · Malcolm Barcola junak Tuzlaka: Nestvarna intervencija golmana Tuzla Cityja nakon udarca Dženisa Beganovića Neopreznost Ajdina Nukića: Kapiten Tuzlaka udario Santosa i dobio drugi žuti karton (VIDEO) Napravili su spektakl na tribinama: Dosad neviđena koreografija navijača Schalkea obišla svijet

5. 31/10/2022 · Željezničar je ponovo zaprijetio u 30. minuti susreta, no golman Tuzlaka je bio fantastičan. Semir Štilić je izveo slobodnjak sa lijeve strane, a udarac napadača Željezničara Dženisa Beganovića je fenomenalno zaustavio Malcolm Barcola da bi šest minuta kasnije udarac Eleoueta otišao visoko preko gola.

7. FK Tuzla City live score (and video online live stream*), team roster with season schedule and results. FK Tuzla City is playing next match on 18 Feb 2023 against NK Široki Brijeg in Cup.When the match starts, you will be able to follow NK Široki Brijeg v FK Tuzla City live score, standings, minute by minute updated live results and match statistics.