1. 13 de abr. de 2024 · 2024. 04. 13. 21:45. Koszticsák Szilárd / MTI. Mamoudou Karamoko duplájával nyert a Fehérvár. Az egy félidőn át tíz emberrel futballozó Fehérvár 2-1-re győzött szombaton a Paks vendégeként a labdarúgó NB I 28. fordulójának ezüstrangadóján.

2. 13 de abr. de 2024 · Aztán a 21. perc elején a Fehérvár először vezetett veszélyes ellentámadást, s csaknem megszerezte a vezetést. Gergényi Bence saját térfelének közepénél indította a balösszekötő helyén – Szabó János mellett – kilépő Mamoudou Karamokót, a légiós azonban 11 méterről a lécre emelte a labdát.

3. 14 de abr. de 2024 · Magyar Labdarúgó Szövetség. 2024.04.13. OTP Bank Liga, 28. forduló Paksi FC - Fehérvári FC | 1-2 | (0-1) |Mamoudou Karamoko második gólja Iratkozz fel az MLSZ TV csatornájára: http://bi...

4. 14 de abr. de 2024 · Mamoudou Karamoko két góljával nyert a Vidi Pakson és ezzel egy pontra megközelítette riválisát. A francia támadónak majdnem összejött a mesterhármas. Szerző: Csakfoci.hu 2024. április 14., vasárnap 10:40. A Fehérvár egy végletekig kiélezett mérkőzésen nyert a Paks otthonában.

5. 6 de abr. de 2024 · FT. Sun, Apr 14. Get the form, statistics, line ups and live commentary for MOL Fehérvár FC vs Mezokovesd.

6. 14 de abr. de 2024 · Címkék. Mamoudou Karamoko labdarúgó NB I Paksi FC Bese Barnabás Csongvai Áron Fehérvár FC. Bár Csongvai Áron piros lapot kapott a második félidő elején, és a Paks majdnem rúghatott egy tizenegyest a hosszabbítás perceiben, mégis a Fehérvár hagyta el 2–1-es győzelemmel a pályát.

7. 6 de abr. de 2024 · A norvég középpályás büntetőből is eredményes volt, majd Mamoudou Karamoko kotorta be a kapuba a negyedik gólt. A torta habjára Berki Marcell tette fel a cseresznyét, a csereként beállt támadó élete első NB I-es góljával állította be az 5-0-s végeredményt. Eredmények – OTP Bank Liga, 27. forduló. Fehérvár FC-Mezőkövesd Zsóry FC 5-0 (1-0)