1. Hace 2 días · Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić za Atalantu je zaigrao od 61. minute. Finalna utakmica igra se u Dublinu 22. svibnja, a prošle sezone u finalu je Sevilla bila bolja od Rome te je po sedmi, rekordni put, klub iz Andaluzije osvojio ovo natjecanje.

2. sport.hrt.hr › medunarodni-nogomet › asistencija-pasalica-u-pobjedi-atalante-11523524Asistencija Pašalića u pobjedi Atalante - HRT

Hace 5 días · Asistencija Pašalića u pobjedi Atalante, remi Udinesea i Napolija. 06.05.2024. Hrvatski nogometni reprezentativac Mario Pašalić bio je asistent za prvi gol Atalante u 2-1 (0-1) gostujućoj pobjedi do koje je klub iz Bergama stigao nakon preokreta protiv otpisane Salernitane. Iako je već odavno izgubila sve izglede za ostanak, Salernitana ...

3. Hace 2 días · Prosinečki nabrojao najbolje igrače s ovih prostora. Modrić nije među njima. Prije točno 33 godine rat je buktio, a Hajduk ostvario jednu od najvećih pobjeda u povijesti. Atalanta, Mario Pašalić, UEFA Europa liga. Mario Pašalić i njegova Atalanta izborili su priliku ove generacije i najveću utakmicu za ovu momčad La Dee.

5. Hace 5 días · Pašalić asistirao i približio Atalantu Ligi prvaka, slijedi superderbi s Romom. Hrvatski nogometni reprezentativac Mario Pašalić bio je asistent za prvi gol Atalante u 2-1 (0-1) gostujućoj pobjedi do koje je klub iz Bergama stigao nakon preokreta protiv otpisane Salernitane.

6. Hace 5 días · Roma - Juventus 1-1 (Lukaku 15 / Bremer 41) Ponedjeljak: Salernitana - Atalanta 1-2 (Tchaouna 18 / Scamacca 57, Koopmeiners 63) Udinese - Napoli 1-1 (Success 90+2 / Osimhen 51) Standings provided by Sofascore. Hrvatski nogometni reprezentativac Mario Pašalić bio je asistent za prvi gol Atalante u 2-1 gostujućoj pobjedi do koje je klub iz ...

7. Hace 2 días · Se marcha del verde tras unos notables 60 minutos de juego Charles De Ketelaere y entra en su lugar Mario Pašalić. 59' Cambio Iliman Ndiaye se retira del campo y ocupa su lugar en ataque Ismaïla Sarr (2/2). 59' Cambio Doble cambio en el Olympique de Marsella. Buscando la reacción Jean-Louis Gasset.