1. Hace 3 días · El encuentro comenzó de manera favorable para Atalanta, que dio el silbatazo de salida en el Atleti Azzurri d'Italia con un tanto de Mario Pašalić en el minuto 22, acabando el primer periodo ...

2. Hace 4 días · Mario Pašalić Foto: LaPresse/SIPA USA / PIXSELL Uvjerljivu su pobjedu upisali nogometaši Atalante u posljednjem subotnjem susretu 25. kola talijanske Serie A, na domaćem terenu u Bergamu su svladali Sassuolo 3-0. Atalanta je povela u 22. minuti, a strijelac je bio Mario Pašalić.

3. Hace 4 días · talanta je povela u 22. minuti, a strijelac je bio Mario Pašalić. Hrvatski reprezentativac je najbolje reagirao kod odbijene lopte te je iz blizine pogodio za 1-0. Bio je to Pašalićev četvrti ligaški pogodak ove sezone.

4. Hace 4 días · OGLAS DOK SVIRA RADIO / Pašalić u sjajnoj formi: Super Mario zabio u slavlju Atalante Foto: Profimedia Pašalić je odigrao cijelu utakmicu u pobjedničkom sastavu, a ovo je treća ligaška utakmica zaredom u kojoj je zabio ili asistirao 17.2.2024. 23:12 net.hr Profimedia

5. Hace 3 días · Komentari 0 Uvjerljivu su pobjedu upisali nogometaši Atalante u posljednjem subotnjem susretu 25. kola talijanske Serie A, na domaćem terenu u Bergamu su svladali Sassuolo 3-0. Atalanta je povela u 22. minuti, a strijelac je bio Mario Pašalić. Hrvatski reprezentativac je najbolje reagirao kod odbijene lopte te je iz blizine pogodio za 1-0.

6. Hace 4 días · Serie A: Mario Pašalić strijelac u pobjedi Atalante, novi kiks Juventusa - SportCom.hr Nogomet Domaći nogomet HNL Kup Strani nogomet Lige petice Liga prvaka Europska liga Ostalo HNS Reprezentacija Dinamo Hajduk Rukomet Reprezentacija Ostalo Košarka Reprezentacija NBA liga Ostalo Tenis ATP WTA Davis/Fed Atletika Auto moto Formula 1 Moto Ostalo

7. Hace 4 días · Zadnja izmjena: 17. veljače 2024. Guliver. Telesport 21:51. Kada Mario Pašalić dobije priliku, Mario Pašalić dokaže koliko je dobar igrač. Hrvatski reprezentativac ove sezone primarno je rotacijska opcija za Atalantinog trenera Giana Piera Gasperinija, ali u posljednje tri utakmice u Serie A ponovno se našao u početnoj postavi.