1. Hace 1 día · Mario Pašalić igrao je do 68. minute, a Atalanta je dva kola prije kraja na šest bodova ispred Rome od koje ima bolji međusobni omjer. 18.5.2024. Atalanta je u gostima svaldala Lecce 2-0 i tako osigurala nastup u Ligi prvaka sljedeće sezone.

2. Hace 1 día · Lecce 0 - 2 Atalanta. Atalanta jugó y ganó 2-0 como visitante el partido del pasado sábado en el Stadio Via del Mar. Lecce llegó con la intención de retornar al camino de la victoria después ...

3. Hace 1 día · Atalanta je pobijedila Lecce na svom Gewissu i tako osigurala peto mjesto u Serie A ove sezone. To znači da će momčad za koju igra Mario Pašalić sljedeće sezone igrati u Ligi prvaka; Talijani sljedeće sezone imaju jedno dodatno mjesto u novom izdanju elitnog UEFA-inog klupskog natjecanja.. Dva kola prije kraja, Atalanta ima šest bodova više od šeste Rome, ali i bolji učinak u ...

4. Hace 4 días · Atalanta je napadala, krajem prvog dijela je šansu imao i hrvatski reprezentativac Mario Pašalić, ali je Juventus sačuvao sve do kraja gol prednosti. Pašalić je igrao do 59. minute. Juventus je osvojio rekordni 15. trofej pobjednika Kupa u povijesti.

5. Hace 3 días · Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić igrao je do 59. minute. Međutim, susret ćemo pamtiti i po nevjerojatnim scenama u završnici. Tada je u sudačkoj nadoknadi trener momčadi iz Torina Massimiliano Allegri (56) - izvodio striptiz. Susret je sudio Fabio Maresca, arbitar iz Napulja, po zanimanju vatrogasac.

6. Hace 1 día · Momčad iz Bergama do pobjede je stigla golovima Charlesa De Ketelaerea u 48. minuti i Gianluce Scamacce u 53. minuti.. Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić igrao je do 68. minute, a u 44. minuti je zaradio žuti karton.Marin Pongračić je za Lecce odigrao cijelu utakmicu.. Atalanta je 20. pobjedom u sezoni došla do 66 bodova, šest više od Rome koja je na šestom mjestu.

7. Hace 4 días · 2. Coppa Italia - Final - Atalanta v Juventus | Foto: Alberto Lingria. Juventus je osvojio rekordni 15. trofej pobjednika Kupa u povijesti. Po devet puta su slavljenici bili Roma i Inter koji je pobjednikom postao prošle sezone. Mario Pašalić igrao je do 59. minute za Atalantu. Komentari 0.