1. Hace 1 día · U finalu nogometnog Kupa Italije Juventus je u Rimu s 1:0 svladao Atalantu Marija Pašalića i osvojio trofej. Jedini pogodak na susretu djelo je srpskog napadača Dušana Vlahovića u 4. minuti. Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić igrao je do 59. minute. Međutim, susret ćemo pamtiti i po nevjerojatnim scenama u završnici.

2. Hace 1 día · Juventus je pogotkom Dušana Vlahovića pobijedio Atalantu na neutralnom terenu u Rimu i tako osvojio Kup Italije. Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić igrao je za Atalantu od prve minute i imao jednu dobru šansu, no nije ju iskoristio. Italijanski novinar Mirko Di Natale na portalu Tuttojuve objavio je da Juventus prati upravo Pašalića (29). Ugovor s […]

3. Hace 1 día · Sada već davne 2014. godine, Mario Pašalić napustio je Hajduk, te je postao igrač Chelseaja. Uslijedile su posudbe po brojnim klubovima, ali od 2020. Pašalić je igrač Atalante, koja ga je u potpunosti otkupila od londonskog kluba za 14,5 milijuna eura. Talijanski mediji najavljuju novi transfer

4. Hace 1 día · Juventus je pogotkom Dušana Vlahovića pobijedio Atalantu na neutralnom terenu u Rimu i tako osvojio talijanski kup. Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić igrao je za Atalantu od prve minute i imao jednu dobru šansu, no nije ju iskoristio. Talijanski novinar Mirko Di Natale na portalu Tuttojuve objavio je da Juventus prati upravo Pašalića (29).

5. Hace 1 día · Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić igrao je za Atalantu od prve minute i imao jednu dobru šansu, no nije ju iskoristio. Italijanski novinar Mirko Di Natale na portalu Tuttojuve objavio je da Juventus prati upravo Pašalića (29).

6. sport.hrt.hr › medunarodni-nogomet › juventus-ozbiljno-zagrizao-za-pasalica--11543391Juventus ozbiljno zagrizao za Pašalića? - HRT

Hace 1 día · Mario Pašalić u dresu Atalante. Foto: Daniele Mascolo / REUTERS. Prema navodima talijanskih medija, Juventus u sljedećem prijelaznom roku u svoje redove namjerava dovesti veznjaka Vatrenih i Atalante, Marija Pašalića.

7. Hace 5 días · Hrvatski reprezentativni veznjak Mario Pašalić igrao je do 75. minute za Atalantu. Peta Atalanta sada ima 63 boda, tri više uz utakmicu manje odigranu od šeste Rome, a uz prvenstvo sastav iz Bergama bi Ligu prvaka mogao izboriti i ukoliko osvoji Europsku ligu u kojoj je stigao do finala u kojem će igrati protiv Bayera iz Leverkusena.