1. 4 de may. de 2024 · Zawodnik KGHM Zagłębia Lubin Mateusz Wdowiak (P) i Erik Otieno (L) z Rakowa Częstochowa w meczu 31. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy. Foto: PAP/Krzysztof Cesarz Taki wynik oznacza, że częstochowianie właściwie stracili szansę na obronę mistrzostwa Polski.

2. 5 de may. de 2024 · Sobotni pojedynek KGHM Zagłębia Lubin z mistrzem Polski Rakowem Częstochowa zakończył się zwycięstwem Miedziowych 2:0. Po zakończeniu spotkania z klubowymi mediami Miedziowych rozmawiał Mateusz Wdowiak, były piłkarz Medalików. Zapis rozmowy poniżej.

3. 12 de may. de 2024 · Ekstraklasa. Ostatni raz strzeliłeś bramkę w meczu z Widzewem u siebie. Teraz znowu Ci się udało, ale tym razem na Alei Piłsudskiego. Było to efektowne zwycięstwo, a poza tym pewnie cieszy Cię to, że się przełamałeś. - Faktycznie ostatni gol w moim wykonaniu miał miejsce podczas spotkania z Widzewem.

4. Hace 3 días · Jednym z pierwszych piłkarzy, którzy zamienili Cracovię na Raków był Mateusz Wdowiak. Pomocnik popadł w konflikt z właścicielem Pasów, nieżyjącym już profesorem Januszem Filipiakiem. Wdowiak nie chciał podpisać nowego kontraktu i przez to nie grał. Ostateczni zimą 2021 roku zameldował się w Rakowie.

5. 12 de may. de 2024 · Mateusz Wdowiak popisał się kapitalnym rajdem i zakończył go umieszczeniem piłki w siatce gospodarzy. Piłkarz Zagłębia ruszył z piłką z własnej połowy i po przebiegnięciu prawie od jednego pola karnego do drugiego precyzyjnym uderzeniem pokonał Rafała Gikiewicza. Puszcza coraz bliżej utrzymania. Ruch zdegradowany z Ekstraklasy. Zobacz również.

6. 4 de may. de 2024 · Mateusz Wdowiak schodzi z boiska i zastępuje go Tomasz Pieńko. 46 Fran Tudor schodzi z boiska i zastępuje go John Yeboah. 46 Druga połowa trwa. 45 + 3' Koniec! Sędzia odgwizduje koniec pierwszej połowy. 41 G O O O L - Kacper Chodyna trafia do celu! 29 Erick ...

7. 4 de may. de 2024 · Mateusz Wdowiak: Chcemy wygrywać i kontynuować dobrą passę Po gwizdku kończącym spotkanie KGHM Zagłębia Lubin z Rakowem Częstochowa o podsumowanie boiskowych wydarzeń poprosiliśmy naszego skrzydłowego, Mateusza Wdowiaka.