1. 44 resultados de búsqueda aproximadamente

1. 21/11/2022 · Mateusz Wieteska - kim jest reprezentant Polski. Mateusz Wieteska urodził się 11 lutego 1997 roku w Warszawie (ma 25 lat).. Jest wychowankiem Pogoni Grodzisk Mazowiecki i Legii Warszawa, w ...

2. Mateusz postanawia przygotować kalendarz, którego sprzedaż zasili fundusz akcji charytatywnej. Chce zwrócić się o pomoc w załatwieniu sprawy do fundacji Arka. Okazuje się, że fundacja ma problemy z powodu nieobecności księdza Jacka. Okazuje się, że Jacek musi opiekować się swoją bratanicą, która jest w ciąży.

3. 6/11/2022 · Swój mecz rozegrał również Mateusz Wieteska. Reprezentant Polski grający w Clermont zmierzył się z Montpellier. Obrońca dobrze zaprezentował się w bloku defensywnym, a remis 1:1 sprawił, że Clermont z 19 punktami na koncie są na 10 miejscu, czyli wyższym, niż wskazuje potencjał drużyny.

4. Hace 1 día · Obrońca reprezentacji Polski Mateusz Wieteska przyznał przed środowym meczem z Argentyną w grupie C mistrzostw świata, że słynnemu piłkarzowi rywali Lionelowi Messiemu nie można zostawić zbyt dużo miejsca na boisku.

5. 2/10/2022 · Mateusz Wieteska zachwycił w nowym klubie! Polak najwyżej ocenionym piłkarzem. Mateusz Wieteska doceniony przez prestiżowy francuski dziennik L'Equipe. Polak dostał najwyższą notę w spotkaniu. Jego Clermont ograło AC Ajaccio 3:1.

6. Hace 1 día · Obrońca reprezentacji Polski Mateusz Wieteska przyznał przed środowym meczem z Argentyną w grupie C mistrzostw świata, że słynnemu piłkarzowi rywali Lionelowi Messiemu nie można zostawić ...

7. Mateusz Wieteska 41 (s), Maurides 64, Karol Angielski 87 (k) w 4. minucie mecz został przerwany na 10 minut z powodu zadymienia boiska: Piast Gliwice : 1-1: Stal Mielec : 18 grudnia, 12:30 (2419) Michał Chrapek 43 - Kōki Hinokio 56: Pogoń Szczecin : 1-1: Warta Poznań : 18 grudnia, 15:00 (6488) Kóstas Triantafyllópoulos 90 - Adam Zreľák 74