1. Hace 3 días · M. Nastasić. Number 21, Raíllo (c), Captain. Number 24, ... Matija Nastasic (Mallorca) right footed shot from outside the box is blocked. Assisted by Vedat Muriqi with a headed pass.

2. Hace 2 días · Matija Nastasic. Partizan Belgrad. ACF Fiorentina. -. Övergång. Matija Nastasic - Läs det senaste om Matija Nastasic hos oss på Fotbolltransfers! Vi är Sveriges största sajt om fotbollsövergångar.

3. Hace 3 días · Pomenuti Rajković i Matija Nastasić su proveli na terenu svih 90 minuta, dok je Nemanja Radonjić u 57. minutu ustupio svoje mesto Antoniju Sančesu. Majorki je ovo četvrti meč u nizu u ligi bez...

4. Hace 3 días · Predrag Rajković, Matija Nastasić i Nemanja Radonjić su se našli u startnoj postavi Majorke, prva dvojica su odigrala svih 90 minuta, Radonjić je zamenjen u 57, a njih trojica su pomogla gostima da dođu do jako bitnog boda u Kadizu. Na prvi gol se čekalo do 12. minuta, kada je strelac bio Vedat Murići.

5. Hace 3 días · Prethodnih dana pojavile su se informacije da bi Nemanja Radonjić mogao da se vrati u Crvenu zvezdu ovog leta, ali to se izgleda neće desiti još uvek. Kako prenosi najpoznatiji fudbalski insajder, Fabricio Romano, Radonjić želi da ostane u Španiji, konkretnije u ekipi Majorke.

6. Hace 3 días · Bod za Rajkovića, Nastastića i Radonjića. Fudbaleri Kadiza odigrali su danas na svom terenu nerešeno 1:1 protiv Majorke, u utakmici 33. kola španskog prvenstva. Majorka je povela u 12. minutu golom koji je postigao Vedat Murići, a izjednačio je Kris Ramos u 59. minutu. Ceo meč za goste odigrali su Predrag Rajković i Matija Nastasić.

7. Hace 2 días · Matija Nastasić 28 March 1993 (age 31) 34 0 Mallorca: v. Russia, 21 March 2024 PRE: DF: Aleksa Terzić 17 August 1999 (age 24) 6 0 Red Bull Salzburg: v. Russia, 21 March 2024 INJ: DF: Jan-Carlo Simić 2 May 2005 (age 18) 0 0 Milan: v. Russia, 21 March 2024 PRE: DF: Nemanja Gudelj 16 November 1991 (age 32) 60 1 Sevilla: v.