Yahoo España Búsqueda web

  1. 32 resultados de búsqueda aproximadamente

  1. 3 de dic. de 2023 · Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund neděle 17:30 Dřív býval Dortmund v zápasech s Leverkusen přinejmenším mírným favoritem, nyní je ale všechno jinak. Borussia ztrácí na Bayer v tabulce Bundesligy propastných deset bodů a jen tak se na lídra soutěže nedosáhne. V neděli se však pokusí alespoň o přiblížení.

  2. Hace 1 día · Fenerbahçe (futbol takımı) 2023-24 sezonu, sarı lacivertli ekibin Süper Lig 'deki 66. sezonu, kuruluşunun ise 117. yılıdır. Formalar 2023-24 sezonu Fenerbahçe formaları, Puma tarafından üretildi. Formanın ön tarafında sponsor olarak Otokoç, sağ kolunda Safiport, sol kolunda Nesine.com, şortta Aygaz, formanın arkasında ise Halley yer almaktadır.

  3. 3 de dic. de 2023 · امارات متحده عربی (18) اروگوئه (15) ازبکستان ونزوئلا ویتنام (7) ولز (22) زامبیا (9) زیمبابوه پیش بینی رایگان فوتبال و نکاتی برای Augsburg - Eintracht Frankfurt آوگسبورگ D W L W D D 10th place آوگسبورگ - اینتراخت فرانکفورت 3/12/2023 10:30 WWK ARENA Germany Bundesliga I Preview اینتراخت فرانکفورت D W W L D D 7th place پیش بینی ها زیر و رو 2.5

  4. 3 de dic. de 2023 · Sot është mbyllur java e 16-të e AlbiMall Superligës së Kosovës në futboll. Këto janë ndeshjet e zhvilluara për sot, dhe rezultati i arritur iu tyre. Dukagjini dhe Prishtina ndajnë pikët në Klinë Dukagjini dhe Prishtina kanë luajtur baras me rezultat 0-0 në sfidën e zhvilluar në stadiumin “18 Qershori” në kuadër të javës së […]

  5. Hace 22 horas · Daichi Kamada has seven goals (on 20 shots, 1. 1 per game) and six assists. Jesper Grænge Lindstrøm has provided seven goals and one assist. Sebastian Rode has four goals and two assists. FC Augsburg Key Players With nine goals and four assists, Mergim Berisha stars for FC Augsburg.

  6. 3 de dic. de 2023 · Nedim Bajrami te Sassuolo luajti vetëm nëntë minuta, duke marrë vendin e Thorstvedt në minutën e 81. Me këtë sukses Roma shkon në vendin e pestë me 24 pikë, ndërsa Sassuolo me 15 pikë mban vendin e 15-të. LEXO EDHE: Serie A/ Lecce barazon në shtëpi, Ramadani 'zverdhet' kundër Bolognas! Fiorentina merr tri pikë, gjashtë gola ...

  7. 3 de dic. de 2023 · Bei Minusgraden zeigt sich der FC Augsburg winterfester als die Gäste aus Frankfurt. Unter Neu-Coach Thorup bleibt der FCA nach einem verdienten 2:...