1. Hace 4 días · Mijo Caktaš (Hajduk Split) CRO: 19 2019–20: Dinamo Zagreb (21) Lokomotiva: Rijeka: Antonio Čolak + (Rijeka) CRO: 20 2020–21: Dinamo Zagreb (22) † Osijek: Rijeka: Ramón Miérez (Osijek) ARG: 22 2021–22: Dinamo Zagreb (23) Hajduk Split: Osijek: Marko Livaja (Hajduk Split) CRO: 28 2022–23: Dinamo Zagreb (24) Hajduk Split ...

2. Hace 4 días · Nakon Soudanija ti trofeji odlazili su u druge klubove, godinu poslije najbolji je bio Caktaš u Hajduku s 19 i godinu kasnije s 20 pogodaka, a onda je u dresu Osijeka s 22 pogotka najbolji bio Mierez (Gavranović je bio drugi s 19), Kad je Livaja “poludio” s 29 pogodaka, iz Dinama su ga pratili Josip Drmić (21) i na četvrtom mjestu Oršić (14).

3. Hace 2 días · Iako je Hajduk prema kladionicama u najavama današnjeg susreta na Poljudu protiv Osijeka veliki favorit, debitant Borna Buljan dvaput je prvom poluvremenu morao vaditi loptu iz svoje mreže; na poluvremenu je 2:1 za goste.. U 19. minuti zabio mu je 18-godišnji Anton Matković, koji sve više dobiva priliku kod trenera Zorana Zekića.Roko Jurišić hitao je u napad i odlučio uputiti udarac ...

4. Hace 2 días · Estadísticas en directo HNK Hajduk Split vs Split - Liga Croata HNL 2014: goles, asistencias, tarjetas, cambios, etc.

5. Hace 4 días · Puno će nam reći samo prva postava Hajduka u trenutku kad je Nikoličius 1. siječnja 2021. došao na poziciju sportskog direktora: Posavec – Todorović, Mujakić, Simić, Čolina – Jurić – Jradi, Caktaš, Atanasov, Jakoliš – Jairo.

6. Hace 6 días · Domaći nogomet nova destinacija Mijo Caktaš pred finalizacijom transfera u Saudijsku Arabiju, tamo ga čeka milijunski ugovor. PREMIUM. Hajduk bijeli mercato Jairu stigla ponuda iz Saudijske Arabije, Režić želi napadača Bijelih, Hajduk se nada dobroj odšteti na ljeto.

7. Hace 2 días · Estatísticas em direto HNK Hajduk Split vs NK Slaven Belupo - Liga Croata 2020: golos, assistências, cartões, alterações, etc.