1. Hace 15 horas · Uspješni su bili hrvatski predstavnici u parakarateu koji su osvojili dvije medalje. Daniela Topić osvojila je treće uzastopno europsko zlato u kategoriji sportašica s intelektualnim poteškoćama K22. Srebrnu medalju osvojio je Stipe Barić u konkurenciji sportaša s intelektualnim poteškoćama K22.

2. Hace 15 horas · Julijinim nastupom završeno je Europsko seniorsko prvenstvo u karateu i parakarateu Zadar 2024. Europsko prvenstvo u Zadru bilo je dosta uspješno za hrvatske karatiste. Naslov europskih prvaka osvojili su Anđelo Kvesić (+84 kg), Ivan Martinac (-75 kg), a naslov europske prvakinje Ema Sgardelli (-50 kg). Broncu je Hrvatskoj donio Ivan ...

3. Hace 15 horas · Triatlonac Igor Sisojev, poznat po učešću na Olimpijskim igrama u Atini i Pekingu, izgubio je život u saobraćajnoj nesreći u Tamanskoj oblasti. Rano jutros, 12. maja, na autoputu kod sela Starotitarovskaja, 43-godišnji vozač automobila je skrenuo u suprotnu traku i sudario se sa kamionom kojim je upravljao 27-godišnji vozač.

4. Hace 15 horas · Nesalomiva: Gazela iz Nikšića druga u Sarajevu. Slađana Pejović, popularna gazela iz Nikšića, nastavlja da beleži sjajne rezultate. Slađana je u jakoj konkurenciji, na polumaratonu u Sarajevu osvojila srebrnu medalju. Najbrža je bila Aleksandra Kojadinović iz Srbije, dok je treće mesto zauzela Lucija Štefanić iz Hrvatske.

5. Hace 15 horas · ГЛАС РАЗУМА - matematikazivota.blogspot.com ... Glas Razuma

6. Hace 15 horas · Kecmanović protiv Monteira u trećem kolu mastersa u Rimu 10:00. Đoković danas u Rimu igra protiv Alehandra Tabila 08:53. REVANŠ MEČ: Rukometaši Srbije protiv Španije 08:37. Aleksandra Perišić osvojila bronzanu medalju na EP u tekvondu 19:31.

7. Hace 15 horas · Miomir Kecmanović nije uspeo da se plasira u osminu finala Mastersa u Rimu, pošto je danas u trećem kolu poražen od Brazilca Tijaga Monteira 6:2, 4:6, 7:6. Meč je trajao dva sata i 38 minuta. Kecmanović je 58. teniser sveta, dok je Monteiro 106. na ATP listi. Ovo je bio njihov treći međusobni duel, a prvi trijumf Brazilca.