1. Hace 4 días · TSC se brzo revanširao Vojvodini za poraz u poslednjem kolu preliminarne faze šampionata (3:2). Bačkotopolčani su brzo poveli 2:0, Novosađani su u nastavku izjednačili, da bi Miloš Pantović drugim golom u 76. minutu doneo tri boda vicešampionu Srbije. - Učvrstili smo se ovom pobedom na trećem mestu.

2. Hace 3 días · TSC se revanširao Vojvodini za poraz u poslednjem kolu preliminarne faze šampionata. Bačkotopolčani su brzo poveli 2:0, Novosađani su u nastavku izjednačili, da bi Miloš Pantović drugim golom u 76. minutu doneo tri boda vicešampionu Srbije. “Učvrstili smo se ovom pobedom na trećem mestu. Nije nas demoralisalo izjednačenje gostiju. Bili smo disciplinovani i pametni, još […]

3. Hace 6 días · Na kraju, presudio je sjajni Miloš Pantović, golom u 74. minutu, za konačnih 3:2. Iskoristio je asistenciju Jovanovića i pogodio mrežu odličnog Carevića. Praktično, TSC je cementirao najmanje treće mesto. Blic-krig domaćina na startu, dva gola za četiri minuta, nagovestio je trijumf.

4. Hace 6 días · Autor: TV Arena sport. 20.04.2024 16:55. MN Press. Miloš Pantović i Aleksandar Ćirković. TSC je u odličnoj utakmici pobedio Vojvodinu 3:2 (2:1) i "cementirao" treću poziciju posle 31. kola plej-ofa Mozzart bet Superlige.

5. Hace 6 días · Miloš Pantović je u trećem minutu načeo mrežu gostujućeg tima, a potom je i Aleksandar Ćirković najavio ono što nas je čekalo nekokliko minuta kasnije. Sjajno je pogodio dalji ugao gola Lazara Carevića za prednost od 2:0, međutim gosti se nisu predavali.

6. Hace 6 días · Na kraju, presudio je sjajni Miloš Pantović, golom u 74. minutu, za konačnih 3:2. Iskoristio je asistenciju Jovanovića i pogodio mrežu odličnog Carevića. Praktično, TSC je cementirao najmanje treće mesto. Blic-krig domaćina na startu, dva gola za tri minuta, nagovestio je trijumf.

7. Hace 5 días · U subotu na TSC areni domaći tim imao je u jednom trenutku vođstvo od 2:0, gosti iz Novog Sada uspeli su da izjednače na 2:2, da bi svojim drugim golom najzapaženiji akter meča Miloš Pantović doneo trijumf ekipi Žarka Lazetića. Trener TSC-a i njegov stručni štab proslavili su mali jubilej – 100. utakmicu na klupi kluba iz Bačke ...