1. Hace 2 días · Seriju je nastavio Mirko Ivanić koji je blistao u Bačkoj Topoli na utakmici odigranoj 20. aprila 2022. godine kada je Zvezda slavila sa 4:0. Ivanić je do het-trika stigao za 51 minut, a pobedu je zatim potvrdio Ben. Ivanić je u 16. minutu "spakovao" levicom loptu u praznu mrežu nakon asistencije Kataija.

2. Hace 3 días · Seriju je nastavio Mirko Ivanić koji je bio akter od samog početka, te je blistao u Bačkoj Topoli na utakmici odigranoj 20. aprila 2022. godine kada je Zvezda slavila sa 0:4. Ivanić je do het-trika stigao za 51 minut, a pobedu je zatim potvrdio Ben. Ivanić je u 16. minutu "spakovao" levicom loptu u praznu mrežu nakon asistencije Kataija.

3. Hace 4 días · Vređani su Katai i pogotovo Ivanić pri izlasku iz igre, a to su uglavnom činili ljudi na zapadnoj tribini. Povezano. ... „Ivaniću, pi… prodana“, uzvikivala je novosadska publika. Mirko Ivanić je sa Vojvodinom osvojio Kup Srbije, a posle perioda u BATE Borisovu stigao je u Crvenu zvezdu 2019. godine i upisao na ...

4. Hace 2 días · U prethodne tri sezone barem jednom se dešavalo da neko iz Crvene zvezde protiv TSC postigne het-trik. Takav učinak su ostvarili Aleksandar Katai, Mirko Ivanić i Osman Bukari. Sve je krenulo od Alekandra Kataija koji je u utakmici odigranoj 30. avgusta 2020. godine sa tri gola u mreži, od pet ukupno Crvene zvezde ispratio gosta u Bačku Topolu.

5. Hace 2 días · Šampion Srbije ima zanimljivu seriju protiv ekipe iz Bačke Topole. U prethodne tri sezone, barem jednom se dešavalo da neko iz Crvene zvezde protiv TSC postigne het-trik, a prilika da se ta neverovatna serija nastavi, nakon što su učinak ostvarili Aleksandar Katai, Mirko Ivanić i Osman Bukari, biće u četvrtak od 19 časova.