1. Hace 5 días · Mijlocaşul român Nicolae Stanciu a fost esenţial pentru formaţia Damac FC, în meciul câştigat cu scorul de 2-1 în deplasare cu Al-Okhdood, sâmbătă, în etapa a 28-a a primei ligi saudite de fotbal. Nicolae Stanciu (Damac) Credit imagine: Twitter. Stanciu a deschis scorul în min. 10 şi a pasat decisiv la golul croatului Domagoj Antolic (37). Promo.

2. 19 de abr. de 2024 · Nicolae Stanciu's Evolutions II card is rated 91, he is 170cm | 5'7" tall, right-footed Romania midfielder (CM) that plays for Damac FC in ROSHN Saudi League with Med/Med work rates. He has 5-star weak foot and 5-star skill moves, giving him the ability to perform every skill move in the game.

3. Hace 5 días · Duminica 21 Aprilie 2024, 00:31. Mijlocaşul român Nicolae Stanciu a fost esenţial pentru formaţia Damac FC, în meciul câştigat cu scorul de 2-1 în deplasare cu Al-Okhdood, sâmbătă, în etapa a 28-a a primei ligi saudite de fotbal. TAGS: #Nicolae Stanciu #Arabia Saudita #damac fc.

4. Hace 5 días · Mijlocaşul român Nicolae Stanciu a fost esenţial pentru formaţia Damac FC, în meciul câştigat cu scorul de 2-1 în deplasare cu Al-Okhdood, sâmbătă, în etapa a 28-a a primei ligi saudite de fotbal. Stanciu a deschis scorul în min. 10 şi a pasat decisiv la golul croatului Domagoj Antolic (37). Pentru gazde a înscris Saeed Al Rubaie (47).

5. Hace 5 días · Căpitanul echipei naționale de fotbal a României, Nicolae Stanciu, a fost esenţial pentru formaţia Damac FC, în meciul câştigat cu scorul de 2-1 în deplasare cu Al-Okhdood, echipa lui Burcă și Tănase, în Arabia Saudită. Stanciu a deschis scorul în minutul 10 şi a pasat decisiv la golul croatului Domagoj Antolic, din minutul 37.

6. Hace 5 días · 21 aprilie 2024. De. Dan HENEGAR. Albaiulianul Nicolae Stanciu a dat recital în Arabia Saudită, cu un gol și un assist, în duelul românilor! Fostul unirist a fost eroul formației Damac FC, a făcut o primă repriză perfectă și a fost cel mai bun de pe teren.

7. Hace 4 días · Nicolae Stanciu și George Pușcaș și-au trecut numele pe tabela de marcaj și au fost printre remarcații lui Edi Iordănescu, dintre stranierii convocați la ultima acțiune a echipei naționale. Iată ce au făcut componenții primei reprezentative cu 8 săptămâni înainte de debutul la EURO 2024.