Yahoo España Búsqueda web

  1. 638.000 resultados de búsqueda aproximadamente

  1. Dystrybucja. Vivarto. Nie ma takiego numeru – polski film niezależny z 2005 roku w reżyserii Bartosza Brzeskota . Komedia kryminalna, która jest wariacją na temat takich tytułów jak Vabank, Żądło czy Ocean’s Eleven: Ryzykowna gra .

  2. Translations in context of "nie ma takiego numeru" in Polish-English from Reverso Context: Przepraszam, ale nie ma takiego numeru.

  3. 16 de nov. de 2007 · 5,2 2 234. oceny. Grupa przyjaciół decyduje się na skok życia - opróżnienie sejfu kasyna, które zajmuje się praniem brudnych pieniędzy skorumpowanego świata polityki. Aby ominąć... więcej. Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły. dodaj fabułę.

  4. Tłumaczenia w kontekście hasła "Nie ma takiego numeru" z polskiego na angielski od Reverso Context: "Nie ma takiego numeru."

  5. Opowieść o grupie przyjaciół decydujących się na skok życia – opróżnienie sejfu kasyna, które zajmuje się praniem pieniędzy pochodzących z nielegalnej działa...

  6. 17 de oct. de 2012 · Kiedy chcę wykonać połączenie do konkretnego numeru, wtedy zamiast połączenia słyszę tylko komunikat: "nie ma takiego numeru". Niestety jednak ten konkretny numer jest, jest aktywny. Co lepsze - z niby "nieaktywnego" numeru mogę wykonać połączenie na ten 1 nr. 1 telefon to Samsung Avilla w sieci Diallo.

  7. Pełna obsada filmu Nie ma takiego numeru (2005) - Grupa przyjaciół decyduje się na skok życia - opróżnienie sejfu kasyna, które zajmuje się praniem brudnych pieniędzy...