Yahoo España Búsqueda web

Search results

  1. Dita ime nis në orën 6 e gjysmë të mëngjesit. Kam 20 e ca vjet që merrem me bujqësi. Gjatë stinës së verës ngrihemi pak herët, që të mos na zërë vapa dhe bëjmë punët e kohës tek toka dhe tek sera”, tregon për emisionin “Një nga ne” në Report Tv.

  2. Aktorja e njohur britanike e lindur në SHBA, Sienna Miller, është rrëfyer për revistën e njohur “Harper's Bazaar”, duke folur për lidhjen e saj me aktorin 15 vite më të ri, Oli Green. Ajo zbuloi se dashuria mes tyre ndodhi shumë shpejt dhe pse në fillim nisi si diçka aspak serioze.

  3. Deklan Rajs beson se Anglia mund të shkruajë historinë dhe se kombëtarja mund të bëjë diçka vërtet të veçantë në “Euro 2024”. Skuadra e Garet Sauthgejtit është ndër favoritët për të fituar kurorën kontinentale, tre vjet pas humbjes dramatike në finalen e “Uemblit” me penallti kundër Italisë. “Tre luanët” u nisën për në Gjermani të

  4. E dinit që e kishit brenda vetes dhe gjithmonë kishit mendimin se nëse besoni në diçka mjaft të vështirë, ajo mund të shfaqej si e vërtetë dhe bukuri. Më 12

  5. E një përgjigje ua japin vetë ish-banorët me ndonjë postim në rrjetet e tyre sociale. Një ditë më parë Meriton Mjekiqi ka ndarë me ndjekësit e tij të shumtë një foto ku shfaqet vetëm ai. Teksa postimi ka marrë mijëra pëlqime dhe komente, vëmendjen më të madhe e merr shkrimi i Ilnisa Agollit. “Fryma ime”, ka komentuar ...

  6. Tifozët e Liverpool janë jashtëzakonisht të shqetësuar pasi kanë parë diçka në stërvitjen e Anglisë. Anglia do të nisë rrugëtimin e saj në Euro 2024 kundër Serbisë të dielën, dhe mediat angleze thonë se Trent Alexander-Arnold do të startojë në mesfushë për Tre Luanët për ndeshjen e Grupit C.

  7. Edhe pse mediat kishin raportuar se gjatë paradës ushtarake do të ekspozoheshin edhe armatimet e rënda të ushtrisë së Kosovës, diçka e tillë nuk ndodhi