1. Hace 1 día · Bramkarze: Oliwier Zych (Puszcza Niepołomice), Sławomir Abramowicz (Jagiellonia Białystok), Jakub Mądrzyk (Miedź Legnica) Reklama Obrońcy: Jakub Lewicki (Jagiellonia Białystok), Miłosz Matysik (Aris Limassol), Ariel Mosór (Piast Gliwice), Patryk Peda (SPAL), Maksymilian Pingot (Stal Mielec), Bartłomiej Smolarczyk (FC Dordrecht)

2. 12 de may. de 2024 · W 59. minucie Kamil Zapolnik popisał się efektownym strzałem z przewrotki, ale kapitalnie interweniował Grobelny. Warta dopiero kwadrans przed końcem oddała groźny strzał, ale Oliwier Zych nie...

3. Hace 11 horas · Oliwier Zych został powołany na zgrupowanie Reprezentacji Polski U-21, które odbędzie się w dniach od 28 maja do 2 czerwca w Warce. Podczas zgrupowania, podopieczni Adama Majewskiego rozegrają mecz towarzyski z reprezentacją Macedonii Północnej (1 czerwca, 14:00, Radom)

4. 6 de may. de 2024 · W 10. minucie Efthymis Koulouris główkował z 6. metra, ale Oliwier Zych doskonale zachował się na linii bramkowej. Kwadrans później kopia tej sytuacji była po drugiej stronie boiska - tym razem strzelał Jakub Bartosz, a bronił Valentin Cojocaru.

5. 29 de abr. de 2024 · Oliwier Zych - 4 ; Ioan-Calin Revenco - 3 ; Atrur Craciun - 4; Roman Jakuba - 4; Michał Koj - 3 (Tomasz Wojcinowicz - 3) Michał Walski - 4 (Jakub Bartosz - bez oceny) Hubert Tomalski - 3 (Jin-hyun Lee - 4) Wojciech Hajda - 3 (Thiago - bez oeny) Jakub Serafin - 3 ; Konrad Stępień - 3; Kamil Zapolnik - 4 (Artur Siemaszko - 3 ...

6. Hace 1 día · Kadra podana przez 90minut.pl: Bramkarze: Oliwier Zych (Puszcza Niepołomice), Sławomir Abramowicz (Jagiellonia Białystok), Jakub Mądrzyk (Miedź Legnica)

7. Hace 5 días · Oliwier Zych uratował Puszczę! W końcówce nerwowo było na boisku. Erik Janża sfaulował Thiago, który w odwecie uderzył rywala łokciem w twarz, wyleciał z boiska.