1. 28 de abr. de 2024 · Pagrindiniai įvykiai. Rungtynių statistika. 2024 metų „TOPsport A lygos“ sezone Marijampolės „Sūduva“ antrą kartą atėmė taškus iš Vilniaus „Žalgirio“. 11-ajame ture marijampoliečiai namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:0). Pirmasis kėlinys buvo lėtas ir klampus.

2. 24 de abr. de 2024 · Pagrindiniai įvykiai. Rungtynių statistika. „TOPsport A lygos“ antrojo rato įžangoje didžiausia pergale šiame sezone džiaugėsi vicečempionas Vilniaus „Žalgiris“. Sostinės klubas 10-ajame ture savo sirgalių akivaizdoje net 4:0 (2:0) nugalėjo Alytaus DFK „Dainava“ futbolininkus.

3. 21 de abr. de 2024 · 9-ąjį „TOPsport A lygos“ turą vainikavo lyderių akistata, kur antrame kėlinyje rungtynes perlaužęs Vilniaus „Žalgiris“ dar labiau įtvirtino lyderystę čempionate – rezultatu 3:1 (0:1) įveiktas Telšių „Džiugas“.

4. 22 de abr. de 2024 · Jugadores de la plantilla completa del Lituania de la temporada 2024 en AS.com

5. 21 de abr. de 2024 · '8 Ovidijus Verbickas '34 Mathias Oyewusi '62 Donatas Kazlauskas '64 Mathias Oyewusi '88 Motiejus Burba . Sunday 27th August 2023 15:55. Form Table. Latest ...

6. 24 de abr. de 2024 · Žaidė ... „Žalgiris“ užtikrintai nugalėjo „Džiugą“ 2024.04.21 20:33 9-ąjį „TOPsport A lygos“ turą vainikavo lyderių akistata, kur antrame kėlinyje rungtynes perlaužęs Vilniaus „Žalgiris“ dar labiau įtvirtino lyderystę čempionate – rezultatu 3:1 (0:1) įveiktas Telšių „Džiugas“.

7. Hace 1 día · A lyga ︱ 13 turas ︱ Prezidento V. Adamkaus VDU sporto centras. Hegelmann Startinė sudėtis. 22