1. 13 de abr. de 2024 · A day to forget in Mainz: TSG Hoffenheim lost 4-1 (0-1) away to 1. FSV Mainz 05. Pavel Kadeřábek put TSG into a fortuitous lead courtesy of a header in the first half (19), but Mainz turned the match around with a two-goal salvo from Jonathan Burkardt (47) and Philipp Mwene (51) at the start of the second period.

2. 30 de abr. de 2024 · Ihr hattet die Wahl zwischen Andrej Kramarić, Pavel Kadeřábek und Wout Weghorst – und habt einen klaren Sieger gekürt: Pavel Kadeřábek ist Euer Spieler des Monats April. Der Tscheche bekam 68 Prozent der Stimmen und hielt damit seine Konkurrenten Kramarić (17 Prozent) und Weghorst (15 Prozent) in Schach.

3. 13 de abr. de 2024 · 2024, 17:40. Český fotbalista Pavel Kadeřábek vstřelil svůj druhý gól v letošní sezóně Bundesligy. Jeho Hoffenheim ale prohrál s Mohučí 1:4. Z vítězství se po třech zápasech raduje Bayern Mnichov, který na domácím hřišti přehrál Kolín nad Rýnem těsně 1:0. Rozhodující krok na zisk titulu tak zůstává ...

4. 1 de may. de 2024 · Českému obránci Pavlu Kadeřábkovi se duben v Hoffenheimu vydařil. Fanoušci ho tak odměnili tím, že ho vyhlásili nejlepším hráčem týmu za uplynulý měsíc. V hlasování porazil Andreje Kramariče a Wouta Weghorsta. V dubnu naskočil Kadeřábek do všech čtyř bundesligových zápasů, ve kterých Hoffenheim vybojoval šest bodů.

5. 15 de abr. de 2024 · Pavel Kadeřábek z Hoffenheimu potvrdil dobrou formu, když na dvě asistence proti Augsburgu navázal gólem v Mohuči. V 19. minutě využil laxního bránění Phillippa Mwena a centr Andreje Kramariče prodloužil hlavou za záda brankáře, byla to jeho 11. branka v Bundeslize.

6. 13 de abr. de 2024 · 4. 2024, 18:36. Aktualizováno 13. 4. 2024, 21:43. Obránce Pavel Kadeřábek se v německé fotbalové lize podruhé v sezoně gólově prosadil, ale na body to Hoffenheimu nestačilo. Jeho tým na hřišti sestupem ohrožené Mohuče sice po poločase vedl, ale domácím se povedl obrat a zvítězili vysoko 4:1.