Yahoo España Búsqueda web

  1. 711 resultados de búsqueda aproximadamente

  1. 28 de nov. de 2023 · Peter Pekarík Jediný majster zo Slovenska a rekordér. Peter Pekarík. Do VfL Wolfsburg prestúpil pravý obranca v januári 2009 z MŠK Žilina a o štyri mesiace oslavoval s klubom majstrovský titul. Stal sa prvým (a doteraz posledným) Slovákom, ktorý dosiahol takýto triumf v I. nemeckej bundeslige.

  2. 30 de nov. de 2023 · Na žilinskom trávniku „vyrástli“ Milan Škriniar, Martin Dúbravka, Peter Pekarík, Dávid Hancko, Róbert Boženík či Leo Sauer a aj ich príbehy bude mapovať dokumentárna séria. MŠK Žilina sa venujemládežníckemu futbalu minimálne s rovnakou vážnosťou ako tomu seniorskému.

  3. 30 de nov. de 2023 · Do neba a do pekla: Generácia Žilina, ponúkne náhľad do unikátnej filozofie ktorú razia pod Dubňom a ktorá vychovala a vyslala do špičkového futbalu také talenty ako sú Milan Škriniar, Martin Dúbravka, Peter Pekarík, Dávid Hancko, Róbert Boženík a naposledy i Leo Sauer.

  4. 30 de nov. de 2023 · V ich odkaze: ‚Makaj aj keď nemusíš, trénuj, aj keď máš odtrénované, vždy sprav o krok viac!‘ je obrovská sila. Chalani nás pustili bližšie ako ktokoľvek predtým a my z toho vyťažíme maximum. Tak, aby divák videl absolútne, často brutálne zákulisie tvorby futbalovej hviezdy,“ hovorí scenáristka a producentka ...

  5. 30 de nov. de 2023 · Na žilinskom trávniku vyrástol Milan Škriniar, Martin Dúbravka, Peter Pekarík, Dávid Hancko, Róbert Boženík či Leo Sauer a aj ich príbehy bude mapovať dokumentárna séria. MŠK Žilina sa venuje mládežníckemu futbalu minimálne s rovnakou vážnosťou ako tomu seniorskému.

  6. 30 de nov. de 2023 · Pekarík (Peter Pekarík) Pekas (Daniel Pérez Cornejo) Pekhart (Tomás Pekhart) Peko (Ivan Peko) Pekovic (Milorad Pekovic) Pektemek (Mustafa Pektemek) Pelagotti (Alberto Pelagotti) Pelayo (Pelayo...

  7. 28 de nov. de 2023 · The latest sports news, from football to tennis and cricket to rugby, updated around the clock.