Yahoo España Búsqueda web

  1. 90.900 resultados de búsqueda aproximadamente

  1. 31 de ene. de 2023 · Rodina, přátelé i veřejnost se v úterý 31. ledna rozloučili se zpěvákem a kytaristou punkrockové skupiny Plexis Petrem Hoškem. Ten zemřel 23. ledna ve… Rodina, přátelé i veřejnost se v úterý 31. ledna rozloučili se zpěvákem a kytaristou punkrockové skupiny Plexis Petrem Hoškem. Ten zemřel 23. ledna ve věku 55 let po krátké nemoci.

  2. 31 de ene. de 2023 · Polední Televizní noviny – úterý 31. ledna. Zdroj: TV Nova. Video nelze přehrát, protože máte aktivní AdBlock. 31. 1. 2023, 12:00. Sledujte Polední Televizní noviny s Petrou Křivkovou Svoboda. Přehled všech reportáží najdete níže. Související obsah.

  3. 31 de ene. de 2023 · Spíše než peří poutal ale pozornost její hluboký výstřih. „Měla jsem asi ty nejodvážnější šaty v životě,“ přiznala Pizingerová. A není divu! Výstřih skoro až k pupíku si nemůže dovolit každá žena, a už vůbec ne každá padesátnice! Žhavé drby Pizingerová to chtěla s mladším partnerem ukončit: S tchyní rok nemluvila Celý článek

  4. 31 de ene. de 2023 · Druhé kolo prezidentských voleb vyhrál a novým prezidentem České republiky se stane Petr Pavel , porazil Andreje Babiše . Nově zvolený prezident složí slib do rukou předsedy Senátu na Hradě 9. března . Online reportáž Volební studio Zpravodajství Rozhovory s partnery Rozstřel Témata: Petr Pavel, Tchaj-wan, Čína Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

  5. Herec a dabér Petr Štěpánek přišel před několika dny o svou sestru Kristinu Taberyovou, která zemřela po dlouhém boji s rakovinou. Nyní se s ní naposledy rozloučil a uctil její památku. Připojila se k němu i spousta dalších, kteří televizní režisérku znali a měli ji rádi. Petr Štěpánek Do Nové ...

  6. 31 de ene. de 2023 · Dlouhých třiadvacet let sloužil své vlasti veterán Standa. Za svou dlouholetou a úctyhodnou kariéru byl na několika zahraničních misí. „Pomáhal v Kosovu s jednotkami KFOR, byl s českými vojáky v Afghánistánu, dělá potápěče a přes 10 let je hasič,“ uvádí spolek Zdravotní zajištění v úvodu sbírky na Donio.cz.

  7. 31 de ene. de 2023 · Novou předsedkyní Zelinářské unie Čech a Moravy (ZUČM) byla na valné hromadě zvolena Monika Nebeská, která stojí v čele představenstva společnosti Zemědělské družstvo Všestary u Hradce Králové. Dosavadní předseda ZUĆM Petr Hanka se stal místopředsedou této organizace zastřešující tuzemské pěstitele zeleniny.