Yahoo España Búsqueda web

  1. 44 resultados de búsqueda aproximadamente

  1. Przemysław Frankowski (ur. 12 kwietnia 1995 w Gdańsku) – polski piłkarz, występujący na pozycji pomocnika we francuskim klubie RC Lens oraz w reprezentacji Polski Kariera klubowa Lechia Gdańsk. Frankowski swoją piłkarską karierę rozpoczynał w Lechii Gdańsk, gdzie występował w ...

  2. 4/12/2022 · Pour son premier huitième de finale depuis 1986, la Pologne de Przemysław Frankowski défiait la France. Et face au tenant du titre, la marche était visiblement trop haute (3-1). Przemysław Frankowski retourne dans le nord. Titularisé pour la troisième fois de suite dans ce mondial, le joueur du RC Lens a débuté la rencontre sur la pelouse.

  3. 17/11/2022 · Nikt z nas nie wie, jak organizm zaakceptuje temperaturę w Katarze - mówi pomocnik reprezentacji Polski Przemysław Frankowski. Dzieje się w Polsce i na świecie – czytaj na i.pl.

  4. 4/12/2022 · Przemysław Frankowski to wychowanek Lechii Gdańsk i polski piłkarz, występujący na pozycji pomocnika we francuskim klubie RC Lens oraz w reprezentacji Polski. Gra na Mundialu w Katarze.

  5. 8/11/2022 · Przemysław Frankowski i jego RC Lens w weekend mierzyło się na wyjeździe z Angers. Drużyna z Polakiem w składzie wygrała 2:1, a Frankowski został doceniony przez dziennikarzy "L'Equipe".

  6. 13/11/2022 · Wieteska i Frankowski byli bliscy goli. Lens wiceliderem [SKRÓT MECZU] RC Lens przedłużyło serię zwycięstw do pięciu meczów. Duży wkład w kolejną wygraną miał Przemysław Frankowski, który był jednym z najlepszych zawodników na boisku. W drużynie Clermont Foot wyróżniał się z kolei inny z reprezentantów Polski, Mateusz ...

  7. 17/11/2022 · Nikt z nas nie wie, jak organizm zaakceptuje temperaturę w Katarze - mówi pomocnik reprezentacji Polski Przemysław Frankowski. Dzieje się w Polsce i na świecie – czytaj na i.pl.