1. 23 de may. de 1996 · Răzvan Marin is the son of Petre Marin. Youth clubs. Pro Luceafărul București (2002–09), Gheorghe Hagi Football Academy Stats of Răzvan Marin . View full stats. National team career # National team . Debut . 18 . Romania. Oct 8, 2016. 54. 3. 18 . Romania U21. Oct 9, 2015. 7-16 ...

2. 28 de ene. de 2023 · Răzvan Marin, gol de senzație în Serie A! Mijlocașul român a fost din nou decisiv pentru Empoli. Meciul lua o direcție favorabilă pentru Empoli încă din minutul 37, după ce Răzvan Marin a centrat perfect din corner pentru golul lui Sebastiano Luperto. Internaționalul român a ieșit din nou în evidență în minutul 69.

3. Răzvan Gabriel Marin (rəzˈvan ɡabriˈel maˈrin; nascut el 23 de maig de 1996) és un futbolista professional romanés que juga de centrecampista per l'AFC Ajax de l'Eredivisie i per l'equip nacional romanés. Enllaços externs. Răzvan Marin a National-Football-Teams.com (anglès)

4. Răzvan Marin (27 de ani) s-a întors printre titularii lui Empoli în jocul de vineri seară contra Bolognei (0-1). Mijlocașul român a oferit o mare ocazie de gol oaspeților și a pus bazele fazei din care s-a marcat în prelungiri. Totuși, presa italiană l-a notat cu 6

5. 23 de may. de 1996 · Răzvan Marin, 27, Rumania FC Empoli, desde 2022 Mediocentro Valor de mercado: 2.50 mill. € * 23/05/1996 en Bucharest, Rumania. Răzvan Marin - Perfil del jugador 23/24 | Transfermarkt

6. Răzvan Marin Datos 2024 Răzvan Marin. Rumanía. Empoli. Resumen Estadísticas Partidos . Posición Centrocampista. Número de camiseta 18. País Rumanía. Fecha de nacimiento 23/5/1996 (27) Altura 177 cm. Peso 70 kg. Próximo partido Todos los partidos.

7. Răzvan Marin; Răzvan Marin EA FC FIFA 24 Career Mode Valoraciones Rumanía. Like (0) Dislike (0) Răzvan Marin 76 77. FUT.GG Răzvan Marin. Altura 178 cm 5'10" Peso 75 kg 165 lbs. Pie preferido Der. Fecha nacimiento 23 de Mayo de 1996. Edad 27. Posiciones preferidas MC MCD. Rendimiento Medio / Medio. Pie malo .