1. Hace 6 días · Răzvan Marin a fost prezent pe gazon în toate minutele din duelul Lecce - Empoli (97 de minute: timp regulamentar + prelungiri) și a fost cel mai bun jucător de câmp al echipei sale. Astfel, pentru prestația sa, mijlocașul român a fost notat cu 7,1 de specialiștii Sofa Score , la egalitate cu fundașul central polonez Sebastian Walukiewicz.

2. Hace 18 horas · Razvan Marin and Youssef Maleh should take their places in the middle of the park, with the former bringing the x-factor. Finally, M’Baye Niang should lead the line for Empoli, ...

3. Hace 5 días · Tot sâmbătă, Răzvan Marin a fost integralist la Empoli, învinsă dramatic în deplasare de Lecce, cu 1-0, după golul lui Nicola Sansone din minutul 89. Empoli este pe locul 16, cu 28 de puncte, la două puncte de locul 18, primul retrogradabil. Rezulte din această etapă:

4. Hace 4 días · Jugadores de la plantilla completa del Empoli de la temporada 2023 en AS.com

5. Hace 3 días · Răzvan Marin a fost cel mai bun dintre jucătorii de câmp ai lui Empoli în 0-1 la Lecce (Serie A), gol încasat în minutul 89. Românul, coeficient 7.1, a câștigat 5 din 8 dueluri directe, a strâns 35 de pase corecte din totalul de 43, un dribling încercat și reușit.

6. Hace 18 horas · Meciul va fi arbitrat de la centru de Silviu Iftode (Fălticeni), acesta fiind ajutat de asistenții Ionuț Țurcanu (Coțușca – Botoșani) și Răzvan Ștefan Marin (București). Arbitru de rezervă este Andrei Baciu (Botoşani). Observator de arbitri este Irina Mîrț (Bucureşti), iar delegat de joc a fost ales Ciprian Anton (Suceava).

7. Hace 5 días · Davide Nicola played with: Elia Caprile (8.2), Bartosz Bereszyński (7.0), Sebastian Walukiewicz (7.3), Sebastiano Luperto (7.0), Emmanuel Gyasi (6.7), Răzvan Marin (7.3), Simone Bastoni (6.7), Giuseppe Pezzella (6.3), Szymon Żurkowski (6.3), Matteo Cancellieri (6.8) and Alberto Cerri (6.7).