1. Hace 6 días · Răzvan Marin a fost prezent pe gazon în toate minutele din duelul Lecce - Empoli (97 de minute: timp regulamentar + prelungiri) și a fost cel mai bun jucător de câmp al echipei sale. Astfel, pentru prestația sa, mijlocașul român a fost notat cu 7,1 de specialiștii Sofa Score , la egalitate cu fundașul central polonez Sebastian Walukiewicz.

2. 1 de abr. de 2024 · 83' Razvan Marin (Empoli) ha recibido una falta en campo contrario. 82' Cambio en Empoli, entra al campo Mattia Destro sustituyendo a M'Baye Niang. 82' Cambio en Empoli, entra al campo Matteo...

3. 6 de abr. de 2024 · 80' Falta de Razvan Marin (Empoli). 80' Nikola Vlasic (Torino) ha recibido una falta en la zona defensiva. 78' Falta de Szymon Zurkowski (Empoli). 78' Ricardo Rodríguez (Torino) ha recibido una...

4. 2 de abr. de 2024 · Răzvan Marin are șanse mari să fie în lotul final al României pentru Campionatul European din Germania. El are în prezent 54 de selecții și 3 goluri la echipa națională. Mențiuni. Fotbal Serie A Marin Razvan Empoli Inter Sassuolo. 24.02.2024 07:56. 01.04.2024 13:44. 28.03.2024 07:46. Acum 1 ore. Acum 2 ore. Acum 10 ore. Acum 11 ore. Acum 12 ore.

5. 1 de abr. de 2024 · Remate parado alto y por el centro de la portería. Razvan Marin (Empoli) remate con la derecha desde fuera del área. Asistencia de M'Baye Niang.

6. 23 de mar. de 2024 · Răzvan Marin (27 de ani), mijlocașul lui Empoli, a oferit prima reacție după remiza „tricolorilor” într-o partidă în care Dennis Man (25 de ani) a ieșit în evidență cu un gol superb. Gazeta Sporturilor - GSP.ro